Huizenaanbod

Sorteer:

Ref: 972

Dit heerlijke, ruime en comfortabele huis ligt op enkele minuten van een dorpje met bakker. Het stadje Lauzun met meer winkels ligt op 9 minuten. Op een kwartier rijden Castillionnes of Cancon. Rondom het prachtig golvende boerenland van de Lot-et-Garonne. Het huis ligt op een heuvel dus vrij uitzicht naar alle kanten. De prachtige tuin van 5400 m2 is een echte oase.

Omgeving: Lauzun (Lot-et-Garonne) Bekijk dit huis

Ref: 0183

Het huis is volledig gerestaureerd. Het ensemble ligt op een helling met o.a. uitzicht op een vismeer. Veel privacy. Het ensemble ligt op 5 km (= 5 minuten) vanhet middeleeuwse dorpje Penne met een prachtig authentiek centrum en een haventje aan de rivier de Lot Het huis ligt helemaal vrij zonder directe buren. Een lange oprijlaan klimt omhoog naar het huis. Heerlijke

Omgeving: Penne d’ Agenais (Lot-et-Garonne) Bekijk dit huis