Prachtige natuurstenen hoeve met zwembad en 2ha

0183
220 m2
1,8 ha
6
4
Ja
Ja (10 x 5)
Penne d’ Agenais
420000

Het huis is volledig gerestaureerd. Het ensemble ligt op een helling met o.a. uitzicht op een vismeer. Veel privacy. Het ensemble ligt op 5 km (= 5 minuten) vanhet middeleeuwse dorpje Penne met een prachtig authentiek centrum en een haventje aan de rivier de Lot

Het huis ligt helemaal vrij zonder directe buren. Een lange oprijlaan klimt omhoog naar het huis.
Heerlijke en zeer ruimte salon (80 m2) met fraaie haard en veel authentieke elementen.  Vanuit de salon een doorgang naar een lekker serre met fraai uitzicht. Complete keuken/eetkamer (30 m2). Op de begane grond 2 slaapkamers, een met en suite badkamer. Aparte gasten-badkamer. Apart toilet. Op de etage nog eens twee slaapkamers. Ruime bijkeuken.
Het huis wordt verwarmd met een zogenaamde clim reversible (omgekeerde airco). Het dakis recent vernieuwd. Alles ingoede staat van onderhoud.
Heerlijk zwembad met terras. Grote schuur met stallen.
Het ensemble staat midden op de eigen grond. Achter het terrein loopt u zo de bossen in.