Huizenaanbod

STUNTPRIJS!!  UW EIGEN DROOMHUIS OF ZELFS TWEE!! 7860 M2 PRACHTIG TERREIN MET TWEEMAAL CU

Vraagprijs: €39500 Ref: DAT595

In het buitengebied van een piepklein dorpje. 15 min. van Gourdon met alle winkels en een station. Bakker op 5 minuten. Zeer gunstig gelegen kavel van 7860 m2 met vergunning voor 2 woonhuizen. U kunt het natuurlijk ook bij 1 huis houden! Er staat een oude schuur op het terrein. Die mag worden omgetoverd en vergroot tot woonhuis, maar het kan ook gewoon schuur blijven

Omgeving: Rouffilhac (Lot) Bekijk dit huis

INTERESSANTE BELEGGING! Terrein van 4823 m2 aan de rand van toeristisch gebied. Volledig vrij gelegen.

Vraagprijs: €48000 Ref: CC898

Heerlijk rustig gelegen. Achter de bomen liggen twee kleinschalige vakantie parkjes met huisjes. Perceel A1157. Achter de bomen verscholen dus een paar vakantiechalets. De toeristische zone ligt links op de hoofdfoto. Rechts alleen maar agrarische grond. Eigen inrit naar het terrein. Water en elektra aangrenzend. Vrij uitzicht over de akkers., geen verkeersgeluiden. Minder dan 10 minuten naar alle grote supermarkten in

Omgeving: Mauroux (Lot) Bekijk dit huis

Commerciele kans. 4 natuurstenen huizen in een gehuchtje omringd door ongerepte natuur, 1,5 ha grond

Vraagprijs: €125000 Ref: DA8105

Het gehuchtje ligt enkele minuten buiten het dorp zonder doorgaande wegen in de buurt. Het ligt vrij hoog met mooi uitzicht. Rondom bossen en weilanden. Het weggetje loopt achter het gehuchtje dood. Absolute rust en stilte. Dit is een mooie gelegenheid om erg rustig maar niet geisoleerd to wonen en ook nog te verhuren. Erg veel privacy en toch niet

Omgeving: Goujounac (Lot) Bekijk dit huis

Verrassing!! Ruim natuurstenen huis in middeleeuws stadje.

Vraagprijs: €149000 Ref: DA125

Dit natuurstenen, vrijstaande huis ligt net buiten het centrum in een rustig hoekje. Loopafstand naar alle voorzieningen en ook de vrije natuur met o.a. een groot zwemmeer. Het huis is ooit gebouwd met de stenen van de middeleeuwse stadsmuur. In het huis een serene rust. Het huis zit boordevol authentieke elementen. In totaal 4 verdiepingen van ongeveer 70 m2. Ingang via

Omgeving: Gourdon (Lot) Bekijk dit huis

Charmant recent huis met tuin en prachtig uitzicht. Vlakbij middeleeuws stadje

Vraagprijs: €165000 Ref: CA1115

Op slechts 5 minuten rijden van het middeleeuwse stadje Gourdon ligt dit huis in een romantisch stil dorpje. Dit knusse huis heeft een ruime tuin en een mooi uitzicht over de prachtige natuur. U zit in de landelijke rust terwijl U toch maar op ongeveer 5 minuten rijden van het stadje Gourdon, met alle voorzieningen, bent. Het huis is gebouwd in 2007 en

Onder voorbehoud verkocht!! Natuurstenen villa met 7000 m2 grond op 5 minuten van Cahors. Geen buren, uitzicht, privacy!!

Vraagprijs: €210000 Ref: CA795

Dit huis, gebouwd in de jaren ‘70, staat op een vlak plateau in een beboste helling met uitzicht op de vallei van de rivier. Beneden het stadje Cahors en rondom uitgestrekte bossen. Cahors is een middeleeuws stadje met een prachtig oud centrum, bijzondere bruggen over de rivier de Lot en volop restaurants, theater, activiteiten en winkels. Hier komt ook de heerlijke

Omgeving: Cahors (Lot) Bekijk dit huis

Kant en klaar huis (2012)  met zwembad en vrije tuin op een mooie locatie

Vraagprijs: €222000 Ref: C0121

Slechts 4 huizen zijn gebouwd in dit mini gehucht. Daarmee is de koek op, want er mag niet meer worden bijgebouwd. Het is een grote open plek te midden van een mooi bos. Het gehucht ligt aan het eind van een doodlopend weggetje. Dit huis ligt aan de rand van het gehucht. Geen verkeersgeluiden. Naast het huis een mooi wandelpad het

Omgeving: Montclera (Lot) Bekijk dit huis

Recent huis (1998) met grote aanbouw/gite op 2300 m2 grond. Rustige ligging.

Vraagprijs: €235000 Ref: C013

Dit comfortabele huis ligt in een rustig buitenwijkje aan de rand van het rustige mini-dorpje Pomarède (met goed restaurant). De rivierstadjes Prayssac en Puy l’Évêque op amper 10 minuten rijden. Het huis dateert uit 1998. Recent is een groot atelier aangebouwd (35 m2), dat makkelijke kan worden omgetoverd tot een gastenverblijf. Grote woonkamer met houtkachel (kan het hele huis verwarmen)

Omgeving: Pomarède (Lot) Bekijk dit huis

Panoramisch uitzicht, modern comfort, geen verkeersgeluiden, winkels op 10 minuten. Zeer gunstig gelegen!

Vraagprijs: €275000 Ref: C896

Ongelooflijk!! Op enkele minuten van alle grote supermarkten en andere bedrijven van het stadje Cahors. En toch rondom de ongerepte natuur van de Lot. Dit degelijk gebouwde, ruime huis ligt aan de rand van een uitgestrekte groene vallei. Magnifiek en blijvend vrij uitzicht. Buren op gepaste afstand. U hoort hier alleen maar de geluiden van de natuur. Het huis is

Omgeving: Pradines (Lot) Bekijk dit huis

Nieuw, ruim huis (2013) op ruim perceel met schitterend uitzicht. Rustig gelegen

Vraagprijs: €285000 Ref: C0126

Heerlijk vrij gelegen zonder vis-à-vis met buren. Dit huis is door omstandigheden nog nooit bewoond geweest. Gebouwd in 2013. Alles zeer compleet en ruim van opzet. Ruime entreehal met toilet en trap naar de torenkamer. Grote, lichte woonkamer met 4x dubbele openslaande deuren naar buiten. Ruime, complete keuken met bijkeuken. Garage. Op de begane grond 3 slaapkamers, een met eigen badkamer

Omgeving: Marminiac (Lot) Bekijk dit huis