Huizenaanbod

STUNTPRIJS!!  UW EIGEN DROOMHUIS OF ZELFS TWEE!! 7860 M2 PRACHTIG TERREIN MET TWEEMAAL CU

Vraagprijs: €39500 Ref: DAT595

In het buitengebied van een piepklein dorpje. 15 min. van Gourdon met alle winkels en een station. Bakker op 5 minuten. Zeer gunstig gelegen kavel van 7860 m2 met vergunning voor 2 woonhuizen. U kunt het natuurlijk ook bij 1 huis houden! Er staat een oude schuur op het terrein. Die mag worden omgetoverd en vergroot tot woonhuis, maar het kan ook gewoon schuur blijven

Omgeving: Rouffilhac (Lot) Bekijk dit huis

INTERESSANTE BELEGGING! Terrein van 4823 m2 aan de rand van toeristisch gebied. Volledig vrij gelegen.

Vraagprijs: €48000 Ref: CC898

Heerlijk rustig gelegen. Achter de bomen liggen twee kleinschalige vakantie parkjes met huisjes. Perceel A1157. Achter de bomen verscholen dus een paar vakantiechalets. De toeristische zone ligt links op de hoofdfoto. Rechts alleen maar agrarische grond. Eigen inrit naar het terrein. Water en elektra aangrenzend. Vrij uitzicht over de akkers., geen verkeersgeluiden. Minder dan 10 minuten naar alle grote supermarkten in

Omgeving: Mauroux (Lot) Bekijk dit huis

Commerciele kans. 4 natuurstenen huizen in een gehuchtje omringd door ongerepte natuur, 1,5 ha grond

Vraagprijs: €125000 Ref: DA8105

Het gehuchtje ligt enkele minuten buiten het dorp zonder doorgaande wegen in de buurt. Het ligt vrij hoog met mooi uitzicht. Rondom bossen en weilanden. Het weggetje loopt achter het gehuchtje dood. Absolute rust en stilte. Dit is een mooie gelegenheid om erg rustig maar niet geisoleerd to wonen en ook nog te verhuren. Erg veel privacy en toch niet

Omgeving: Goujounac (Lot) Bekijk dit huis

Investering! Voormalig kerkje met twee appartementen en 400 m2 tuin in het hart van een levendig dorp in de Bouriane

Vraagprijs: €155000 Ref: DA794

In het hart van een sfeervol middeleeuws dorpje werd in de 18e eeuw een kapel gebouwd met ertegenaan een huis voor de nonnen.  Nadat de kapel niet meer in gebruik was werd het een kleine dorps garage. Er boven werd een ruime bovenwoning met drie slaapkamers gerealiseerd (150 m2).  Ernaast een mini appartement (woonkamer, keuken, slaapkamer, toilet/douche (30 m2)

Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huis

Zeer ruim huis (1963) met 500 m2 tuin in rustige buitenwijk middeleeuws stadje. uitzicht!!

Vraagprijs: €157500 Ref: C392

Het stadje Gourdon (10000 inwoners) ligt op een heuvel in de prachtige Bouriane-streek van het departement Lot. Het stadje heeft supermarkten, winkels, restaurants, hotels en een station. De eeuwen-oude grote kerk staat op het hoogste punt van de heuvel. Dit huis ligt in een kalme buitenwijk met uitzicht op het prachtige landschap rondom. Aan de ene kant ziet u het oude

Omgeving: Gourdon (Lot) Bekijk dit huis

Charmant recent huis met tuin en prachtig uitzicht. Vlakbij middeleeuws stadje

Vraagprijs: €165000 Ref: CA1115

Op slechts 5 minuten rijden van het middeleeuwse stadje Gourdon ligt dit huis in een romantisch stil dorpje. Dit knusse huis heeft een ruime tuin en een mooi uitzicht over de prachtige natuur. U zit in de landelijke rust terwijl U toch maar op ongeveer 5 minuten rijden van het stadje Gourdon, met alle voorzieningen, bent. Het huis is gebouwd in 2007 en

LAGERE PRIJS!! Natuurstenen villa met 7000 m2 grond op 5 minuten van Cahors. Geen buren, uitzicht, privacy!!

Vraagprijs: €210000 Ref: CA795

Dit huis, gebouwd in de jaren ‘70, staat op een vlak plateau in een beboste helling met uitzicht op de vallei van de rivier. Beneden het stadje Cahors en rondom uitgestrekte bossen. Cahors is een middeleeuws stadje met een prachtig oud centrum, bijzondere bruggen over de rivier de Lot en volop restaurants, theater, activiteiten en winkels. Hier komt ook de heerlijke

Omgeving: Cahors (Lot) Bekijk dit huis

Heerlijk rustig wonen met veel privacy, fijne tuin en zwembad.

Vraagprijs: €235000 Ref: 1274

U zoekt een comfortabele woning op een mooie locatie? Op een hoog punt met wijngaarden, bossen en akkers rondom? Met een lekkere tuin en een fijn zwembad? Nagenoeg geen verkeer en toch niet eenzaam? Direct instapklaar! En voor een prettige prijs. Dit speels gebouwde huis ligt op een hoog punt tussen de wijngaarden en bossen. Slechts een paar huizen in

Omgeving: Soturac (Lot) Bekijk dit huis

Recent huis (1998) met grote aanbouw/gite op 2300 m2 grond. Rustige ligging.

Vraagprijs: €235000 Ref: C013

Dit comfortabele huis ligt in een rustig buitenwijkje aan de rand van het rustige mini-dorpje Pomarède (met goed restaurant). De rivierstadjes Prayssac en Puy l’Évêque op amper 10 minuten rijden. Het huis dateert uit 1998. Recent is een groot atelier aangebouwd (35 m2), dat makkelijke kan worden omgetoverd tot een gastenverblijf. Grote woonkamer met houtkachel (kan het hele huis verwarmen)

Omgeving: Pomarède (Lot) Bekijk dit huis

Charmant natuurstenen huis met schuur op 2000 m2 grond.

Vraagprijs: €275000 Ref: 0385

Dit charmante huis ligt op enkele km van een levendig dorp. Slechts enkele buurhuizen in het dorp. Vrij uitzicht. Modern comfort. Veel authentieke details. Het huis heeft 3 verdiepingen van elk 50 m2. Zeer comfortabel, goed geïsoleerd. Onderste etage: grote centrale kamer, toilet, berging, stookruimte (CV) Middelste etage: woonkamer met schouw, keuken, slaapkamer, badkamer/toilet, zijkamer. Bovenste etage: 2 slaapkamers, badkamer. een