Dit verrassende huis ligt aan een mooi landweggetje dat door de bossen en het boerenland tussen twee dorpen slingert. Mooi vrij uitzicht naar alle kanten. Terrein met veel fruitbomen. 3 km van dorp met alle voorzieningen. Binnenkomst in een grote veranda voor het huis. Deze ligt op het zuiden en zorgt in de heldere winterdagen voor een goede extra verwarming.
Omgeving: Cazals (Lot) Bekijk dit huisOp loopafstand van een mooi dorpje met bakker ligt dit huis geheel vrij met mooi uitzicht over eigen grond. Er ligt 2 ha weiland en bos direct bij het huis. Op korte afstand nog eens 2 ha bos. Het huis dateert uit de jaren ‘50 en is van binnen wel gedateerd. Als grote voordelen echter een splinternieuwe warmtepomp en nieuwe kozijnen met dubbel
Omgeving: Thedirac (Lot) Bekijk dit huisDit uitstekend onderhouden huis ligt heerlijk vrij, midden op de 5000 m2 eigen grond. Nagenoeg geen geluiden van verkeer of omwonenden. Een kort stukje de heuvel af naar het dorp met bakker, weekmarkt, restaurantjes en diverse andere winkeltjes. Mooi uitzicht over de ongerepte natuur. Optimakle privacy. U komt binnen in een hal van waaruit u linksaf de woonkamer inloopt.
Omgeving: Catus (Lot) Bekijk dit huisHet gehucht ligt hoog bovenop een heuvel bij een aantrekkelijk dorp met winkels en restaurants in de lieflijke Bouriane. Dit romantische huis staat aan de zijkant van het gehucht en bijna aan het eind van een doodlopend weggetje. Verder is er aan hetzelfde weggetje een restaurant en op enige afstand nog 2 woonhuizen. Rondom de schitterende natuur van deze unieke omgeving.
Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huisAan het eind van een doodlopend weggetje in het buitengebied van een klein karakteristiek dorpje. Heerlijk vrij te midden van bossen en velden. Prachtig uitzicht over een grote groene vallei. Geen verkeersgeluiden. Beschermde agrarische omgeving. Op amper 10 minuten van alle grote supermarkten en andere bedrijven. Het compacte woonhuis is recent gemoderniseerd. Nieuwe elektriciteit, isolatie, dubbel glas, septic tank op
Omgeving: St Martin le Redon (Lot) Bekijk dit huisAan het eind van een doodlopend, slingerend weggetje ligt dit haast monumentale huis uit de 17e eeuw te midden van uitgestrekte velden en bossen. Rondom landelijke rust. Absoluut geen verkeersgeluiden. Oorspronkelijk de woning van een welgestelde herenboer. Geen andere huizen in de buurt. Het huis met gastenhuis bieden veel leefruimte. Alles is fraai gerestaureerd met respect voor de authentieke details.
Omgeving: Saint Cernin (Lot) Bekijk dit huisDit natuurstenen huis ligt in een piepklein dorpje, op een commercieel aantrekkelijke locatie vlak aan de rivier op een uitstekende vislocatie maar ook mogelijkheden om bv kano’s te gaan verhuren. Er zijn een winkeltje, een restaurant, het woonhuis en dan nog eens 4 appartementen en een chambre d’hôtes met eigen badkamer en toilet. Het restaurant heeft een complete
Omgeving: Vire sur Lot (Lot) Bekijk dit huisAan het eind van een smal weggetje en te midden van bossen en boerenland. Absolute rust en privacy. Er zijn 2 natuurstenen huizen die recent volledig zijn gerestaureerd. Alls lekker comfortabel. Op 5 minuten een dorpje met winkel. Supermarkten en andere voorzieningen op een klein half uur rijden. De huizen liggen ongeveer 20 m van elkaar. In feite kun je het zien als
Omgeving: Lavercantiere (Lot) Bekijk dit huisEen rond huis is niet het eerste wat u verwcht in deze omgeving. Maar waarom niet! Dit huis ligt in een ruime buitenwijk van een middeleeuws stadje aan de Lot, met alle voorzieningen. Rondom enkele andere huizen op grote terreinen. Veel bos. Vanaf de heuvel heeft u een majestueus uitzicht over de prachtige vallei van de Lot. Optimale privacy en
Omgeving: Puy l’Eveque (Lot) Bekijk dit huisOnder architectuur gebouwde villa met gîte en rondom mooie volwassen tuin. Rustig gelegen, midden op een perceel van ruim 5000m2 grond en vlak bij de rivier de Lot, vindt u deze ruime en lichte villa uit 1988 met 229m2 woonoppervlak plus nog een gîte met 66m2 woonoppervlak. Alles gerealiseerd met duurzame materialen. Fraaie marmeren vloer. Drie minuten rijden van
Omgeving: Caillac (Lot) Bekijk dit huis