Authentiek huis (1930) vlakbij middeleeuws stadje aan de rivier

981
200 m2
740
6
5
Nee
Nee ()
Puy l’Eveque
137500

Dit huis is gebouwd in 1930. Het heeft een prachtige uitstraling.
Via stenen trappen komt u op het border en bij de voordeur. Grote gang. Ruime keuken, eetkamer, salon, toilet.
Op de verdieping een grote ruimte met deuren naar twee grote slaapkamers, badkamer.
Er zijn nog drie kleine kamers op de zolderetage.
Alles in goede staat maar gedateerd.
Op de begane grond kelders en garage. Het huis heeft cv op olie en is aangesloten op de riolering van het dorp.
Leuke vrije tuin