LAGERE PRIJS!!  Natuurstenen ensemble met zwembad op 1 ha grond

0181
120 m2
1 ha
5
3
Ja
Ja (10 x 5)
Marminiac
199000

Dit geheel is in etappes gebouwd over honderden jaren. Alles ademt de sfeer van vroeger. Een heerlijke plek. Geen buren op 500 m

Met de verschillende generaties bewoners is het geheel telkens een stukje “gegroeid.” Min of meer in het midden de traditionele pigeonnier. Aan diverse kanten uitgebouwde delen. Het is lastig te beschrijven.
Op de begane grond de entree, toilet en een ruime keuken. De salon is groot met doorgang naar de heerlijke serre, Verder 3 slaapkamers. een slaapkamer heeft een eigen badkamer. Op de andere tweeslaapkamers inde hoek een toilet en wastafel (zoals het vroeger was…!)
Aangebouwd veel schuur- en bergruimte. Op de etage van het huis een kamer en zolderruimte. Er is cv op gas en het huis is redelijk geīsoleerd. Natuurlijk is het interieur wat gedateerd, maar dat is nou juist ook de charme.
In de tuin een heerlijk zwembad met terras. Ruime carport voor 3 autos.
Prachtig glooiend terrein.

Een ensemble om verliefd op te worden!