Prachtig 18e eeuws dorphuis met gastenhuis en grote tuin. Uitzicht!

676
150 m2
1300
4
3
Ja
Nee ()
Les Arques
195000

Dit zeer ruime huis met schuren en bijgebouw ligt in een rustig hoekje van het middeleeuwse stadje Les Arques (bekend om zijn prachtige natuur en bijzondere Zadkin museum). Het huis dateert uit midden 18e eeuw en verkeert in prima staat. Het interieur moet wel worden opgefrist.
Aan het huis vast een enorme schuur met 3 etages.  In de tuin een schuur met etage (ruim genoeg voor flink gastenverblijf).
Aan de straatkant zit u in het dorpje maar in de tuin kijkt u uit over de schitterende natuur rond les Arques.

Op de begane grond heeft het gebouw een grote kelderruimte (40 m2) met o.a. de cv installatie, en twee vertrekken van 12 en 14 m2 met uitgang naar de achtertuin.. Via een brede stenen trap komt u op de leefetage. Keuken/kamer met haard (22 m2). Tweede salon met schouw (20 m2). Twee slaapkamers (
14 en 17 m2). Badkamer en toilet. Vanuit het huis kan een doorgang worden gemaakt naar de enorme schuur waardoor het huis belangrijk ruimer kan worden. Deze schuur tegen het huis aan meet 75 m2 op 3 etages.
Naast de hoofdingang nog een gebouw met etage; groot genoeg voor een gite/gastenverblijf.
De tuin biedt veel privacy en een mooi uitzicht op de ongerepte natuur.