Schitterend gerestaureerd huis (XV eeuw) met leuke tuin in middeleeuws stadje

273
174 m2
418
6
3/4
Nee
Nee ()
Gourdon
284000

Dit unieke vrijstaande huis ligt midden in het bruisende centrum van een middeleeuws stadje. Winkels, restaurants, scholen, enz op loopafstand. Rondom geen verkeersgeluiden. Zeer rustig.
Rond 2007 is het huis vakkundig gerestaureerd met respect voor authentieke details. Overal dubbel glas, perfecte isolatie en vloerverwarming. Het huis is licht, speels en ruim.
De tuin ligt in L-vorm eromheen en biedt goed privacy.
Op straatniveau de ingang naar de ruime moderne keuken met deur naar de heerlijke serre en dan schuifdeuren naar de tuin. Doorgang naar de salon met twee tuindeuren. In de kamer een fraaie inbouw houtkachel. Verhoogde bureauhoek. Op deze etage verder een berging, een toilet en douche.
Een moderne, makkelijke trap brengt u in de tweede salon met open haard. Op deze verdieping twee ruime slaapkamers, een met wastafel en douche. Tweede badkamer met bad en apart toilet.
De bovenste etage bestaat uit een grote licht ruimte. Hier kunnen makkelijk twee slaapkamers en een badkamer worden gerealiseerd.
Onder het huis nog twee ruime kelders en een ingang naar een straatje (niveau lager).
Een zeer bijzonder huis voor wie de echte Franse cultuur wil beleven in een unieke setting.