VERKOCHT! Charmant authentiek huis met schuren op 1 ha grond. Zeer rustig maar niet eenzaam.

CA1684
200 m2
1 ha
4
2
Ja
Nee ()
Payrac
155000

Aan de rand van een mini gehuchtje (3 boerderijen) zonder verkeersgeluiden biedt dit ensemble een oase van rust en ruimte op korte afstand van een dorp met winkels en op 20 minuten van de snelweg A20.
Het oudste gedeelte van het huis dateert uit de zeventiende eeuw.
Recent is de begane grond gerestaureerd. Ook is recent een nieuw dak geplaatst.
Alles in goede staat van onderhoud. Interieur wel gedateerd.

Entree in een knusse erker. Ruimte keuken (16 m2). Grote living (45 m2) met prachtige schouw en kleine uitbouw (slaapkamertje of bureau). Ruimte slaapkamer (25 m2). Badkamer en toilet.
Op de etage ruimte voor meerdere kamers en sanitair. Onder het huis meerdere ruime kelders.

Naast het huis een kleinere schuur die tot gastenhuisje kan worden omgetoverd. Verder op het terrein een grote schuur, deels ter restauratie, deels gebruiksklaar.
Heerlijk vrije terrein met optimale privacy en alle ruimte voor een zwembad.
Een heerlijk ensemble met veel mogelijkheden!!