Commerciele kans! Zeer ruim huis in rustige buitenwijk van dorpje in prachtige omgeving.

465
230 m2
2214
11
6
Nee
Nee ()
Bouriane
160000

Een ideaal huis voor een groot gezin of voor chambres d’ hotes in een fijn dorp. Loopafstand naar winkels en restaurants. In de nabije omgeving vele toeristische attracties (Cahors, Rocamadour, Padirac, Sarlat, Domme, Beynac, vliegveld Bergerac) En verder het sprookjesachtig mooie landschap van het departement Lot. Het huis is gebouwd in de jaren ‘70. Alles in uitstekende staat van onderhoud maar enigszins gedateerd.

Entree in ruime hal. Woonkamer met schoorsteen en houtkachel. Doorgang naar de enorme serre achter het huis. Meer dan genoeg ruimte voor flinke gezelschappen. Naast de kamer nog een kleine tweede salon. In de gang nog een ruimte die nu als huisbar is ingericht. Komplete inbouwkeuken.
Op dezelfde etage 3 ruime slaapkamers en een badkamer, apart toilet.
Een fraaie houten trap brengt u naar de verdieping met een grote centrale ruimte en nog eens drie ruime slaapkamers. Tweede badkamer en wederom apart toilet.
De tuin biedt veel privacy met alle ruimte voor een zwembad.
Onder de serre een garage.