Charmant recent huis met tuin en prachtig uitzicht. Vlakbij middeleeuws stadje

Ref: CA1115
Oppervlakte: 100 m2
Terrein: 1369
Aantal kamers: 3
Aantal slaapkamers: 2
Omgeving: Gourdon
DPE waarde: C
Gaz effet serre: C
Prijs: €165000 FAI

Op slechts 5 minuten rijden van het middeleeuwse stadje Gourdon ligt dit huis in een romantisch stil dorpje. Dit knusse huis heeft een ruime tuin en een mooi uitzicht over de prachtige natuur.
U zit in de landelijke rust terwijl U toch maar op ongeveer 5 minuten rijden van het stadje Gourdon, met alle voorzieningen, bent.

Het huis is gebouwd in 2007 en vervolgens perfect onderhouden. Goede isolatie en overal dubbel glas maken dat dit huis voor weinig geld door de elektrische radiatoren goed te verwarmen is.
In de tuin een mooie houten schuur.
Binnenkomst in een hal met grote bergkast en toilet. Lekker lichte woonkamer met 2x openslaande deuren naar de terrassen. Zeer complete keuken (oven/magnetron, vaatwasser, koelkast, vriezer, en veel kastruimte.
Mooie trap naar de etage met twee ruime slaapkamers (elk ongeveer 19 m2) en een badkamer met douche, wastafel en tweede toilet.
Een groot terras aan de vallei kant waar u heerlijk kunt genieten van de stilte en het uitzicht.
Toegang tot het terrein via een grote poort voor complete privacy.
Alle ruimte voor een zwembad.

Alles instap klaar en perfect onderhouden. Hier kunt u zorgeloos wonen en/of op vakantie komen!
Ook een goed verhuur object!