Comfortabel stenen huis met 2000 m2 grond aan de rand van een gehuchtje. Rustig gelegen.

Ref: Ca1094
Oppervlakte: 100 m2
Terrein: 2140
Aantal kamers: 4
Omgeving: Goujounac
DPE waarde: C
Gaz effet serre: C
Prijs: €210000

Dit huis ligt in een klein dorpje met restaurant en een levendig dorpsleven. Het gehucht heeft in totaal drie boerderijen. Het huis ligt aan de rand aan een weggetjes waar nagenoeg geen verkeer over komt.  Uitzicht opde prachtige natuur.
Kleine supermarkt op 6 minuten. Op 15 minuten het stadje Prayssac met winkels, restaurants en een grote wekelijkse markt.

Het huis is recent geheel gerestaureerd. Op de begane grond is het aangepast voor rolstoelgebruikers.
Binnenkomst in hal. Direct links een kamer met eigen sanitair. Erachter een kantoortje. Grote woonkamer met schuifdeuren naar terras. Achter deze kamner een prachtie badkamer.
Op dfe etage twee ruime slaapkamers.
In de tuin een schuur.
Instapklaar!
Een ideaal vakantiehuis, maar ook zeer geschikt voor permanente bewoning.