Een strak modern huis in een authentiek natuurstenen jasje. Mooie vrije tuin met weids uitzicht!

Ref: CA084
Oppervlakte: 110 m2
Terrein: 3000
Aantal kamers: 4
Aantal slaapkamers: 2
Bijgebouwen: Nee
Omgeving: St Germain du Bel Air
DPE waarde: B
Gaz effet serre: A
Prijs: €238500 FAI
Onder voorbehoud verkocht

A

Aan de rand van een stil gehuchtje ligt dit huis met vrij uitzicht op een buurdorpje met winkels (op 1 km). Rondom velden en bossen. Vanaf het terrein loopt je direct de vrije natuur in. Boodschappen doen kan op de fiets.
Het huis was voorheen de grote schuur van een oude boerderij(18e eeuw). Tussen 2010 en 2014 compleet gestript en herbouwd tot een moderne woning met veel licht, hedendaags comfort en optimale isolatie. Veel privacy maar niet eenzaam.
Het huis staat met de rug tegen de buurboerderij aan. Geen vis-à-vis.

Binnenkomst in de grote woonkamer met moderne open keuken en een fraaie houtkachel(53,5 m2). Deuren naar het knusse terras. Op de etage een grote slaapkamer met en suite badkamer (bad, douche, wastafel, 30 m2).
Op de benedenetage (straatniveau) een tweede slaapkamer met eigen badkamer. Verder een grote bijkeuken. Apart toilet.
Ook op straatniveau een grote bergruimte.
Buiten meerdere fijne terrassen.
Alle ruimte voor een zwembad en/of een gastenhuisje.

Alles in meer dan voorstreffelijke staat.
Verwarming door middel van efficiente warmtepompen. .