PRIJS VERLAAGD!! Heerljk traditioneel ensemble met veel mogelijkheden op bijna 4 ha grond.

Ref: 871
Oppervlakte: 130 m2
Terrein: 4
Omgeving: Payrignac
Gaz effet serre: D
Prijs: €220000

Op 7 minuten van het middeleeuwse stadje Gourdon met alle voorzieningen en op 15 minuten van het bekende Sarlat, ligt dit ensemble aan een klein weggetje.
Niet afgelegen en toch absolute privacy.
Er is een hoofdhuis, een huisje verbouwd tot gastenhuis en een studio.

Hoofdhuis: Deze oude boerderij is grotendeels gerenoveerd en direct bewoonbaar. Heerlijk terras, entree in ruime woonkamer, kleine keuken, toilet en douche. slaapkamer. Er is vergunning voor een grote uitbouw die gedeeltelijk al is gerealiseerd. Onder het huis diverse kelders. Hout-gestookte CV. Grenzend aan het knusse terras een zwembad.

De gite: dit is een romantisch, natuurstenen huisje met een leuke woonkamer met schouw,  moderne keuken, badkamer/toilet en slaapkamer. Kelder.

In een schuur vlakbij het huis nog een leuke studio: kamer/keuken, douche/toilet., slaapkamer.

Tenslotte nog een grote houten schuur met op de etage een grote ruimte (nu een kantoor/werkruimte.
Heerlijk terrein bestaande uit weiland en bos.

Een prachtige commercieel kans!!