Knus en degelijk gebouwd natuurstenen huis met schuur en garage op bijna 2 ha grond.

Ref: CA1122
Oppervlakte: 60 m2
Terrein: 20000
Aantal kamers: 3
Aantal slaapkamers: 2
Omgeving: Bouriane
DPE waarde: vierge
Gaz effet serre: vierge
Prijs: €190000 FAI

vierge
vierge

Op loopafstand van een levendig dorp met winkels en restaurants ligt dit huis in zijn eigen bos. Zeer rustig en toch niet afgelegen. Het huis heeft ongeveer 65 m2 woonoppervlak.
Bouwjaar 1972. Van binnen best wat gedateerd, maar redelijk eenvoudig aan de huidige normen aan te passen.
Toegang tot het terrein via een mooie eigen oprijlaan.
Het huis ligt op een hoog punt.

Entree in de woonkamer met schouw (30 m2). Fijne inbouwhaard. Kleine keuken (6 m2) en kleine badkamer/toilet (6 m2).
Eikenhouten trap vanuit de kamer naar de etage met twee slaapkamers (12 en 15 m2).
Het huis heeft CV (gas).
Een degelijk gebouwd huis. Dak recent gerenoveerd.

De schuur meet 50 m2. Ruimte genoeg om er een gastenverblijf te creƫren of anders een prachtige hobbyruimte. De aparte garage is voor 1 auto. Het terrein is bebost en enigszins geaccidenteerd. Veel privacy.

Voor liefhebbers van rust en vooral buiten veel ruimte!  Eventueel kan het huis vergroot worden.