LAGERE PRIJS!! Natuurstenen villa met 7000 m2 grond op 5 minuten van Cahors. Geen buren, uitzicht, privacy!!

Ref: CA795
Oppervlakte: 230 m2
Terrein: 7000
Aantal kamers: 7
Bijgebouwen: Nee
Omgeving: Cahors
DPE waarde: E
Gaz effet serre: C
Prijs: €210000

Dit huis, gebouwd in de jaren ‘70,staat op een vlak plateau in een beboste helling met uitzicht op de vallei van de rivier.
Beneden het stadje Cahors en rondom uitgestrekte bossen.
Cahors is een middeleeuws stadje met een prachtig oud centrum, bijzondere bruggen over de rivier de Lot en volop restaurants, theater, activiteiten en winkels.

Met ruim 200 m2 leefruimte is dit echt een heerlijk huis. Van buiten natuursteen, dan isolatie en van binnen normale muren.
Het huis is in prima staat. Het interieur is wel engiszins gedateerd (bruin).

Entree via een stenen trap naar de ruime overdekte veranda. Flinke entreehal. Woonkamer van 40m2 met schouw.  Eetkamer/Keuken met dubbele deuren naar de veranda. 3 Slaapkamers, een met dubbele deuren naar de veranda. Badkamer met ligbad en apart toilet.
Op de zolderetage een zeer ruim vertrek en een grote bergzolder; ruimte voor meer kamers
Onder het huis twee grote garages.

Dit huis is gebouwd met speciaal uitgehakte natuursteen uit de streek. Daarbinnen isolatie en dan de binnenmuur. Dus prima isolatie voor een natuurstenen huis.
Alles in goede staat.

Op het terrein alle ruimte voor een zwembad. Goede zonligging.