Prchtig ruim boerenensemble ter restauratie. 1,5 ha grond. Aan de rand van een ‘ansichtkaart-dorpje’

Ref: CA992
Oppervlakte: 200 m2
Terrein: 15000
Omgeving: Lherm
DPE waarde: E
Gaz effet serre: E
Prijs: €267500

Deze prachtige boerenhoeve met bijgebouwen ligt geheel vrij maar toch op 50 m van het dorpje. In het dorpje een mini kruideniertje en bar. anders winkels op 10 km.
Prachtig uitzicht op en over het schilderachtige dorpje.
Erg veel ruime vertrekken. 3 slaapkamers, 2 badkamers. Grote zolder en veel kelderruimte.
Alles lekker ouderwets, maar met een enorm potentieel.
Veel leefruimte. Geschikt voor groepsactiviteiten/chambre d’hotes, gites.

Het hoofdhuis is min of meer bewoonbaar; er is zelfs cv. Maar er moet veel worden aangepakt.

Een echte uitdaging met grote mogelijkheden.