Verkocht!! Heerlijk natuurstenen ensemble met maar liefst 2 woonunits in middeleeuws dorpje.

Ref: CA192
Oppervlakte: 200 m2
Terrein: 500
Bijgebouwen: Nee
Omgeving: Saint Medard
Gaz effet serre: D
Prijs: €250000

Dit lieflijke dorpje ligt in een helling met uitzicht over de prachtige natuur rondom. Er heerst een serene rust.  Van autoverkeer is nauwelijks sprake. De straatjes zijn smal en de hellingen vrij steil. Op een kleine 10 minuten een groter dorp met winkels. Steden als Prayssac (15 minuten) en Cahors (20 minuten) liggen ook vlakbij.

Het geheel bestaat uit een ruim hoofdhuis, een tot charmante gite verbouwde natuurstenen huisje (de voormalige bakkerij met originele broodoven) en een tweede natuurstenen huis.

Het hoofdhuis: entree in een grote kamer met grote schouw. Gewelfde doorgang naar de eveneens flinke keuken en eetkamer. Toilet.
Doorgang naar recente aanbouw (van buiten ook in natuursteen) met etage, waarin nog een ruim appartement kan worden gerealiseerd. Het lagere niveau wordt nu gebruikt als flinke garage met de ingang aan een lager gelegen straatje. Verder een doorgang naar prachtige gewelfde ruimte onfer het huis met veel mogelijkheden; nu de hobby-ruimte ((tafeltennis-tafel, voetbalspel en darts-ruimte).
Op de etage van dit huis tenslotte twee flinke slaapkamers en een badkamer met bad, douche en tweede toilet.

Het huis heeft aan de ene kant een heerlijk beschutte binnenplaats.  Een trapje brnegt u naar een heerlijk hoog terras met geweldig uitzicht.
Aan de andere kant van het huis een terras en tuin; ook met vrij uitzicht. Er staat een heerlijke jacuzzi in deze tuin.
Voor een dorpshuis biedt dit ensemble een unieke privacy doordat het hele dorpje in de heuvel is gebouwd.

De ‘broodoven-gite’ is een romantisch plekje voor twee personen. Leuke kamer, ruime badkamer/toilet. Romantisch!

In het derde huis een grote woonkamer met open keuken, toilet en op de etage een flinke slaapkamer met badkamer. Alle ruimte om meer te creeren,
Er is een enorme kelrruimte onder dit huis met doorgang naar de binnenplaats.

Een heerlijk ensemble! Verrassend rustig gelegen en toch midden in het dorpje.
Lekker compact en toch veel mogelijkheden voor meerdere personen tegelijk.
Mogelijk om vier aparte woonunits te realiseren!