Uniek!!  Natuurstenen ensemble: hoofdhuis met gastenhuisje en tweede huis in een zeer rustig middeleeuws dorpje

Ref: CA192
Oppervlakte: 200 m2
Terrein: 500
Bijgebouwen: Nee
Omgeving: Saint Medard
Gaz effet serre: D
Prijs: €275000

Dit lieflijke dorpje ligt in een helling met uitzicht over de prachtige natuur. Er heerst een serene rust.  Van autoverkeer is nauwelijks sprake. De straatjes zijn smal en de hellingen vrij steil. Op een kleine 10 minuten een groter dorp met winkels. Steden als Prayssac (15 minuten) en Cahors (20 minuten) liggen ook vlakbij.

Het geheel bestaan uit een natuurstenen hoofdhuis, een tot gite verbouwde natuurstenen schuur met originele broodoven en een tweede natuurstenen huis.

Het hoofdhuis: entree in een ruime kamer met grote schouw. Gewelfde doorgang naar de eveneens flinke keuken en eetkamer. Toilet.
Op de etage twee grote slaapkamersen en een badkamer met bad, douche en tweede toilet.
Vanuit de woonkamer is een deur naar een recente aanbouw (van buiten ook in natuursteen) met etage, waarin nog een ruim appartement kan worden gerealiseerd. Het lagere niveau wordt nu gebruikt als flinke garage met de ingang aan een lager gelegen straatje.
Verder een prachtige gewelfde ruimte met veel mogelijkheden; nu de hobby-ruimte ((tafeltennis-tafel, voetbalspel en darts-ruimte).
Het huis heeft aan de ene kant een heerlijk beschutte cour. Vanaf deze cour een trapje naar een heerlijk hoog terras met geweldig uitzicht.
Aan de andere kant een terras en tuin; ook met vrij uitzicht. Er staat een heerlijke jacuzzi in deze tuin.
Voor een dorpshuis biedt dit ensemble een unieke privacy doordat het hele dorpje in de heuvel is gebouwd.

De ‘broodoven-gite’ is een romantisch plekje voor twee personen. Leuke kamer, ruime badkamer/toilet.

In het derde huis een grote woonkamer met open keuken, toilet en op de etage een flinke slaapkamer met badkamer.

Een heerlijk ensemble!
Ook geschikt voor groepsactiviteiten.