Zeer ruim huis (1963) met 500 m2 tuin in rustige buitenwijk middeleeuws stadje. uitzicht!!

Ref: C392
Oppervlakte: 250 m2
Terrein: 500
Aantal kamers: 8
Aantal slaapkamers: 6
Bijgebouwen: Nee
Omgeving: Gourdon
Gaz effet serre: D
Prijs: €157500

Het stadje Gourdon (10000 inwoners) ligt op een heuvel in de prachtige Bouriane-streek van het departement Lot.
Het stadje heeft supermarkten, winkels, restaurants, hotels en een station. De eeuwen-oude grote kerk staat op het hoogste punt van de heuvel.

Dit huis ligt in een kalme buitenwijk met uitzicht op het prachtige landschap rondom. Aan de ene kant ziet u het oude stadcentrum met de grote kerk en aan de andere kant ziet u de prachtige natuur. Het straatje loopt dood, dus nagenoeg geen verkeer.

Het huis is gebouwd met natuursteen. Allerlei charmante facetten van de jaren ‘60 zijn goed bewaard gebleven.
Entree in de ruime gang met ingebouwde kasten en marmeren vloer.
De woonkamer/eetkamer is lekker licht en ruim en heeft tweemaal dubbele deuren naar het terras. Er is een open haard. De keuken is compleet maar nog volledig in jaren ‘60 stijl. (Best uniek eigenlijk!)
Op dezelfde etage drie slaapkamers, een badkamer en een apart toilet.  De woonkamer/eetkamer en de slaapkamers hebben fraai eiken parket.

Via een marmeren trap komt u op de bovenetage met nog eens twee ruime slaapkamers en een extra woonkamer. Verder een grote zolderruimte.
De onderste etage van dit grote huis heeft een kamer met aparte entree naar de tuin, 2 grote kelders, een CV ruimte en een dubbele inpandige garage.
Het huis is niet geisoleerd volgens de normen van nu. Wel hebben alle ramen stevige luiken die in de winter de kou buiten houden.
De tuin loopt rond het huis en biedt een mooi uitzicht op de omgeving.

Dit huis is zeer geschikt om te gebruiken als chambre d’ hotes.