Grote originele wijnboerderij met zwembad in rustige buitenwijk Uitzicht!

872
185 m2
2000 m2
7
Ja
Ja (10 x 5)
Luzech
385000

Dit prachtige huis was oorspronkelijk een grote wijnboerderij. In recente jaren geheel gerestaureerd en voorzien van modern comfort. Het authentieke karakter is goed bewaard gebleven.
Zeer veel leefruimte. In de tuin heeft u complete privacy. Er is een heerlijk zwembad met groot deels overdekt terras en poolhouse met douche.
Op de begane grond een dubbele garage en een appartement: kamer 40 m2 met open keuken en eigen ingang en terras, slaapkamer (14,5 m2, wc,  badkamer.
Het huis heeft een voorname entreehal (15 m2), ruime woonkamer (36 m2)  met balkon, bureau (15 m2), keuken 12 m2), 3 slaapkamers en een badkamer. Er is CV op olie. Het huis is goed geïsoleerd. Aansluiting op het rioleringssysteem van het dorp
Alles in perfecte staat van onderhoud.