Uniek natuurstenen huis met grote pigeonnier en schuur op 9000 m2. Zeer rustig gelegen. uitzicht!

0388
100 m2
9000
7
5
Ja
Ja (13 x 5)
Bouriane
390000

Op een stille plek ruim buiten het dorp ligt dit ensemble met fraai uitzicht over de schitterende natuur.
Het geheel ademt de ongerepte sfeer van vroeger. Toch is het huis goed bewoonbaar en comfortabel.
In recente jaren is het ensemble met veel zorg gerestaureerd.
Op de beneden-etage van het huis een ruime keuken en een grote eetkamer met deuren naar terras (uitzicht!). Verder veel kelderruimte en de cv ruimte.
Naast deze kamer een vertrek waar een tweede keuken is gepland. Toilet. slaapkamer en badkamer.
Via een fraaie stenen trap komt met op de etage met een grote kamer (57 m2) met enorm hoog plafond en prachtige schouw.
Het huis heeft Cv (olie) en twee houtkachels.

Via een fraaie houten trap komt men op de etage met drie slaapkamers en een badkamer en toilet. Een tweede trap brengt u op het hoogste niveau met een grote slaapkamer met dressing.

Naast het huis een prachtige historische pigeonnier, waarin een kleingasten-verblijf is gemaakt.
Verder een grote open schuur

Prachtig terrein. geen burena te zien. Schitterend uitzicht over weilanden en bossen.