Prachtig gerestaureerd natuurstenen huis met zwembad op 7000 m2 grond.

Ref: CA191
Oppervlakte: 200 m2
Terrein: 7000
Omgeving: Lherm
DPE waarde: nt
Prijs: €350000

nt

Aan een rustig landweggetje tussen twee dorpen. Geen buren te zien. Wel prachtig uitzicht op het schitterende landschap rondom. Dorp met winkels op 7 minuten.
Een prachtig huis op een prachtige locatie.

Begane grond
Een zeer complete keuken met kookeiland, dubbele koelkast en veel ruimte.
Openslaande deuren naar het terras met eettafel en stoelen.
Open doorgang naar eetgedeelte in zitkamer met ruime tafel en 6 zitplaatsen.
Zitgedeelte met open haard.
Alles zeer ruimtelijk van opzet.
Moderne trap naar eerste verdieping.

Verdieping:
Knus zitgedeelte met TV en WiFi.
Slaapkamer 1:  met eigen badkamer en-suite met Victoriaans bad, douche, dubbele wastafel en toilet.
Slaapkamer 2:  met toegang tot gedeelde badkamer met douche en wastafel.
Slaapkamer3:  met toegang tot gedeelde badkamer met douche en wastafel.
Separaat toilet

Buiten
Ruim eigen terrein met uitzicht over groene heuvels.
Deels overdekte parkeerruimte voor meerdere auto’s.
Verschillende terrassen met mooie zon- en schaduwplekken.
Privé zwembad (10 x 5m) met zonneterras, overdekt poolhouse en buitendouche.