Charmant ensemble bestaande uit twee natuurstenen huisjes op zeer rustige locatie

Ref: CA1111
Oppervlakte: 220 m2
Terrein: 5000
Aantal kamers: 7
Omgeving: Lherm
DPE waarde: C
Gaz effet serre: A
Prijs: €349500 FAI

A

Het ensemble ligt aan een stil weggetje omringd door ongerepte natuur.  Geen verkeerslawaai, absolute rust. Beschermd natuurgebied!
Op enkele minuten van het unieke en schattige authentieke dorpje.
Op het ruime terrein liggen beide huizen apart van elkaar. De huizen staan er al een paar eeuwen. De afgelopen jaren goed gerestaureerd en onderhouden.
Huis 1:  (110 m2). Entree in de ruime keuken (20 m2) , FWoonkamer (20 m2)  met houtkachel, 3 slaapkamers, badkamer (bad en douche), toilet., kelder (20 m2). In de keuken en woonkamer, badkamer en de grote slaapkamer is vloerverwarming . Twee heerlijke overdekte veranda’s.
Huis 2: (100 m2):  woonkamer met keuken (30 m2) , slaapkamer (20 m2) , badkamer, twee kelders. Er is een zolderetage met beperkte stahoogte.
Op het terrein verder nog een schuurtje.
Alles in goede staat van onderhoud.