Fraaie villa in Quercy stijl met zwembad en gastenchalet op 6500 m2. Vlakbij Gourdon

Ref: C1281
Oppervlakte: 250 m2
Terrein: 6500
Aantal kamers: 7
Aantal slaapkamers: 5
Omgeving: Gourdon
Gaz effet serre: C
Prijs: €380000

Op drie minutem rijden of 10 minuten lopen van het centrum van hert middeleeuwse stadje Gourdon. Tussen de struiken door kun je in de verte het stadje zien liggen op zijn heuvel met de karakteristieke grote kerk. Het huis ligt In een rustig wijkje met veel ruimte rondom. Moden comfort en echt instapklaar.
Met 4 slaapkamers en twee badkamers, moderne keuken, eetkamer, living, study en veel kelderruimte/garage.
In de tuin een prachtig compleet chalet met keuken, woonkmaer, slaapkamer en toilet/douche.
Veel privacy ien toich niet geisoleerd.