Groots ensemble: prachtig gerestaureerd hoofdhuis. Enorme boerderij ter restauratie, recent huis en 1 ha grond.

Ref: 1084
Oppervlakte: 450 m2
Terrein: 1 ha
Omgeving: soturac
Prijs: €320000

Op een hoog, rustig punt met fraai uitzicht naar meerdere kanten. Op enkele km van allem grote supermarkten en andere winkels. Geen verkeerslawaai en toch niet eenzaam.

Dit natuurstenen ensemble bestaat uit een direct bewoonbaar prachtig hoofdhuis, een bewoonbaar tweede huis en een grote boerderij met schuur ter restauratie.
Eventueel is nog 3 ha bouwgrond erbij te koop

Hoofdhuis: Dit grote gebouw is recent compleet gerestaureerd.  Goede isolatie en modern comfort, 4 slaakamers, prachtige badkamers, moderne keuken.
Het huis staat met de te verbouwen boerderij om een gezellige binnenplaats.
Deze oude boerderij biedt enorm veel mogelijkheden voor het ontwikkelen van gites, chambres d’ hotes of een centrum voor groepsactiviteiten. Ook zeer geschikt voor paardenliefhebbers: alle ruimte voor stallen.
Het andere huis op het terrein is een redelijk moderne woning, die als beheerderswopning zou kunnen fiunctioneren of anders natuurlijk nog een goed te verhuren object.

Grenzend aan het terrein, maar niet in het zicht een terrein met 5 bouwkavels van 2500 m2, die naar keuze erbij gekocht kunnen worden (200.000 euros).

Een heerlijk ensemble met veel mogelijkheden.