Natuurstenen huis met 6 ha grond op prachtige locatie. Moet afgewerkt worden

Ref: CA124
Oppervlakte: 160 m2
Terrein: 60000
Omgeving: Villefranche du Perigord
Gaz effet serre: B
Prijs: €350000 FAI

Het huis ligt in het buitengebied van een attractief middeleeuws dorp met winkels en restaurants op 5 minuten rijden. Geheel vrij te midden van bossen en boerenland. Nagenoeg geen passerend verkeer.
De huidige eigenaren zijn een eind gevorderd met een enorme restauratie. Er zit een nieuw dak op, en het huis heeft goede isolatie. De elektrische installatie is nieuw. Ook alle water leidingen zijn vernieuwd. Helaas maken prive-problemen de verkoop noodzakelijk.

Het huis bestaat uit een klein boerderijtje met een aangebouwd schuurgedeelte. Dit schuurdeel wordt door de verbouwing bij het huis betrokken.
Binnenkomst via een stenen trap naar een kleine serre met schitterend uitzicht over het land. Dan de woonkamer met schouw en open keuken. Ernaast een kleine slaapkamer. Het is de bedoeling dat dit één grote ruimte wordt met keuken, eetkamer en woonkamer (ongeveer 60 m2).
Het meeste voorbereidende werk is al gedaan. In hetzelfde deel van het huis een badkamer en apart toilet.
In de woonkamer een mooie trap naar de zolderetage met twee ruime slaapkamers en een badkamer.

Er is een doorgang gepland naar de bovenverdieping van het schuurgedeelte.
Daar komt een ruime ouderslaapkamer, dressing en toilet/douche . Alle materialen zijn al ter plekke aanwezig. Leidingen zijn ook al gelegd, diverse muurtjes al geplaatst.  Alle materialen om het werk af te maken zijn al ter plaatse.
Onder de grote ouderslaapkamer de begane grond van de schuur met de CV ketel (olie).
Naast deze ruimte een keuken, waar de eigenaar bier wilde gaan brouwen. Kan mooi als buitenkeuken dienen als men op het grote terras voor het huis wil eten (met vrij uitzicht!).
Aan het huis vast nog een overdekte hangar.

Het terrein bestaat uit 2 ha weiland en 4 ha bos. Alles is omheind. Er is een inloopstal voor paarden.
Vanaf het huis heeft u vrij heerlijk uitzicht over de eigen grond.