Spectaculair verbouwde boerenwoning met zwembad. Aparte garage en schuur. Rustig gelegen.

Ref: CA182
Oppervlakte: 250 m2
Terrein: 1400
Omgeving: Gourdon
Prijs: €390000 FAI

Op nog geen 10 minuten van de supermarkten van het middeleeuwse stadje Gourdon ligt deze oorspronkelijke boerenwoning lekker rustig aan een klein weggetje met weinig verkeer. Rondom boerenland.
Het ensemble bestaat uit een woongedeelte en dan de inpandige stal die nu ook prachtig is omgevtoverd tot unieke woonruimte.

Het huis:
Entree via een stenen trap op een heerlijk terras voor het huis. Binnenkomst in de keuken (30 m2), die deels authentiek gehouden is maar wel comfortabel. De keuken heeft een oude schouw met houtkachel.  Naast de keuken een kleine salon. Onder dit gedeelte veel nuttige kelderruimte met o.a. de cv ketel.  In de keuken een oorspronkelijk houten trap naar boven. Daar zijn 3 slaapkamers en een badkamer.
Vanuit de kleine salon een deur naar wat eerst het stalgedeelte en de hooischuur was.
Nu werkelijk een grote verassing om binnen te stappen op de enorme mezzanine rondom een op de begane grond (63 m2).
De mezzanine is al een grote ruimte met veel mogelijkheden. Via een prachtige trap komt u benewden. Daar is vloerverwarming. Voor de gezelligheid en warmte staat er ook een prachtige houtkachel. Vanuit deze schitterende living loopt u zo de tuin in naar het zwembad.  Op deze etage ook een slaapkamer en en suite badkamer. Verder een tweede badkamer en een mini tweede keukentje.
Rond het huis diverse terrassen. De tuin biedt optimale privacy. Vanaf het zwembad vrij uitzicht over de landerijen.
Aan de overkant van het weggetje een ruime garage en een flinke schuur.
Een zeer verrassend ensemble in perfecte staat van onderhoud.