Kwaliteit!! Fraai gerestaureerde natuurstenen ensemble met groot zwembad en 2 ha grond

Ref: BA195
Oppervlakte: 300 m2
Terrein: 2 ha
Aantal kamers: 8
Aantal slaapkamers: 6
Omgeving: Milhac
Gaz effet serre: C
Prijs: €535000

Dit ensemble ligt op 8 km van het middeleeuwse stadje Gourdon met alle fasciliteiten. Rondom landelijke rust. Heerlijk vrij gelegen en toch niet te eenzaam.
Het huis biedt modern comfort in een authentiek jasje.  Langs het terrein loopt een beekje. Fraai uitzicht naar meerdere kanten en o.a. het kasteel van Milhac.

Binnenkomst in een ruime entreehal met toegang tot de grote, sfeervolle woonkamer (85 m2) met imposante schouw. Naast de woonkamer de ruime keuken met hoogwaardige inbouwapparatuur (Gaggenau), grote eethoek en een deur naar het achterterras. Op dezelfde verdiepingn 2 grote slaapkamers en een badkamer/toilet.
Op de zolderetage tenslotte nog eens drie slaapkamers en twee badkamers.
Het huis heeft uiteraard centrale verwarming.

Op tuinniveau een onafhankelijk appartement met ruime zitkamer, slaapkamer en badkamer met inloopdouche.  Verder nog enkele prachtige kelderruimtes de cv, een werkplaats, de restanten van de oude molen (1825) en een authentieke broodoven. In een aanbouw een zeer grote inpandige garage.
Er zijn meerdere heerlijke terrassen met zicht op het prachtige terrein.

Het zwembad (zout) heeft een maat van 14 x 7 m. Groot terras en volledige privacy.

In de tuin nog een natuurstenen kleine molen/huisje ter restauratie; nu in gebruik als opslag.

Alles perfect onderhouden en instapklaar!
Een heerlijk familiehuis, maar ook zeer geschikt voor chambre d’ hotes.