Prachtig 18e eeuws wijn domein met veel schuurruimte en zwembad op 3 ha grond.

Ref: BA0114
Oppervlakte: 230 m2
Terrein: 30000
Aantal kamers: 8
Aantal slaapkamers: 5
Omgeving: Espere
DPE waarde: vierge
Gaz effet serre: vierge
Prijs: €475000 FAI

vierge
vierge

Aan het einde van een laantje zonder verkeer. Aan de rand van een rustig middeleeuws dorpje. 5 minuten van een supermarkt. 10 minuten naar het prachtige stadje Cahors.

Dit prachtige pand is 20 jaar geleden geheel gerestaureerd en sindsdien perfect bijgehouden. Hoge plafonds, prachtige oorspronkelijke details, goede isolatie en overal dubbel glas.

Op het laagste niveau 2 enorme gewelfde wijnkelders van elk 70 m2. Prachtige droge ruimtes, te gebruiken voor allerlei doeleinden.
Entree in het huis in een prachtige salon met grote schouw (82 m2) met daarnaast nog een originele “souillarde”, een middeleeuws keukentje. Aansluitend aan de salon een grote keuken en een grote eetkamer. Op dezelfde etage ook een slaapkamer met eigen badkamer.
Op de bovenetage een grote bureauhoek en 4 prachtige slaapkamers. Tweede badkamer.
Alles in perfecte staat.
Het huis heeft cv op olie.

Op het terrein een grote schuur van 110 m2 met etage.
Achter het huis een zwembad.

Het huis ligt tegen een beboste helling. Mooi vrij uitzicht.

Binnenkort meer foto’s