VERKOCHT!! Prachtig natuurstenen boerenensemble, omgetoverd tot een vakantieparadijs op ruim 3 ha grond!!

Ref: BA592
Oppervlakte: 620 m2
Terrein: 3 ha
Aantal kamers: 38
Aantal slaapkamers: 14
Omgeving: Frayssinet-le-gelat
DPE waarde: vierge
Gaz effet serre: vierge
Prijs: €595650

vierge
vierge

Dit ensemble ligt heerlijke rustig in het grensgebeid van de Lot en de Dordogne. Rondom boerenland en uitgestrekte bossen. Geen verkeersgeluiden.

Bijna teveel om op te noemen:

De grote boerederij met accomodatie voor 14 personen.
De grote schuur met zowel beneden als boven een grote zaal en verder diverse vertrekken (werd gebruikt als kantoorruimtes).
De tweede schuur met wederom een aantal slaapkamers en badkamers.
Drie authentieke mini gites. Een prachtige zomerkeuken met toegang tot het zwembad en de tennisbaan.
Nog een gebouw waar voorheen een restaurant in zat.
Twee houten chalets.

Dit alles omringd door prachtige natuur. Ideaal voor allerlei groepsactiviteiten.