Uniek ensemble op 6,5 ha bos en weidegrond. Stroompje, zwembad, enorme schuur, natuurstenen huis

Ref: BA252
Oppervlakte: 350 m2
Terrein: 65000
Aantal kamers: 7
Omgeving: Marminiac
Prijs: €495000 FAI

Natuurstenen ensemble: groot huis, tweede huis (ter restauratie), uniek veel schuurruimte, zwembad, 6,5 ha grond.
Dit alles op de grens van de Perigord Noir en de Quercy Blanc. Op korte afstand van vele bekende bezienswaardigheden in dit heerlijke gebied van Dordogne en Lot.
Het ensemble ligt op 2 minuten van het levendige dorpje Cazals met winkels, restaurants en elke zondag een gezellige markt.

Het is een echte oude boederij met bijgebouwen, waar ooit meerdere families hebben gewoond en gewerkt.
Het ensemble ligt mooi verscholen in het groen. Geen vis-à-vis met buren en toch niet eenzaam. De gebouwen liggen rond een grote binnenplaats met volwassen kastanjebomen. Verder veel goed grasland en bossen. Langs de weidegronden loopt een klein stroompje. Ideaal voor paarden, toerisme of biologische landbouw.

Het hoofdhuis biedt veel ruimte. De forse aanbouw is gedeeltelijk klaar; weer en winddicht. Door omstandigheden heeft de eigenaar het werk niet af kunnen maken. Een uitdaging voor wie dit project wil aanpakken!

Binnenkomst in een ruime gang met aan de andere kant de deur naar de terrassen achter. Links de gezellige keuken,  badkamer, toilet en 2 ruime slaapkamers (2 x 16 m2).
Aan de rechterkant van de gang de enorme woonkamer (50 m2) met prachtige grote ramen.
Achter het huis heerlijke terrassen, zowel open als overdekt.

Op de zolder over het hele huis is volop ruimte voor meerdere kamers. Onder het huis een wasruimte, wijnkelder, stookruimte en nog meer kelderruimte.
De af te werken aanbouw heeft een eigen ingang. De planning: op de begane grond de badkamer, kleedkamer en een prachtige slaapkamer. Op de etage van de ombouw nog een groter slaapkamer. Dit alles moet aan de binnenkant nog gerealiseerd worden. Verder uiteraard de buitenkant aftimmeren; de planning wat dit met mooie planken te doen..

Dan de binnenplaats (cour) met de andere gebouwen. Het meest opvallend is een uniek grote en hoge houten schuur (oorspronkelijk een tabaks-droogschuur 40 x 8 m!), met erin een appartement. Het gebouw heeft 3 niveaus. Alle ruimte voor nog wel 6 appartementen, stallen, of allerlei andere doeleinden.
Tegenover het hoofdhuis aan de andere kant van de cour een natuurstenen huis ter restauratie.
Verder nog een prachtig nieuw zwembad met groot terras en poolhouse.
Teveel om op te noemen. Erg lastig iets dergelijk in deze omgeving te vinden.

Een ideaal ensemble voor toerisme, het houden van paarden of gewoon groots wonen.
Er moet nog veel werk gedaan worden, maar het is dan ook een uniek ensemble op een schitterende locatie.