Wat een prachtig huis!! Midden op 4 ha grond gelegen en met panoramisch uitzicht!.

Ref: BA081
Oppervlakte: 240 m2
Terrein: 4 ha
Omgeving: Les Junies
Prijs: €585000 FAI

Op schitterende lokatie gelegen, met fabuleus uitzicht en toch nog geen tien minuten van alle grote winkels!
Via een lange oprijlaan komt u bij dit puntgaaf gerestaureerde huis. Het bijzondere aan dit huis is dat het midden op het uit bos en weide bestaande terrein staat.
Vanuit alle kamers in huis kunt u genieten van het schitterende uitzicht.
U komt binnen in een ruime hal met toilet (22 m2). Van hier uit kunt u linksaf naar de eerste (slaap)kamer met eigen badkamer (48 m2). Gaat u rechtsaf dan komt u in de woonkeuken (36 m2) die van alle luxe is voorzien. Daarachter (in de oude broodoven) een mooie bijkeuken. In de oudste vleugel van het huis bevindt zich de woonkamer (72m2) met daarin een mooie oude schouw met houtkachel.

Als u vanuit de hal de trap naar boven neemt komt u weer in een ruime hal met de tweede slaapkamer met luxe badkamer (gelegen boven, en identiek aan, de eerste (slaap)kamer. Ook hier weer een eigen badkamer met douche, toilet en wastafel. Via een eigen hal komt u in de master bedroom (85m2) met kleedruimte en grote badkamer met bad, douche, wastafels en toilet.
Onder de woning is een zogenaamde cave voutée, een kelder in boogvorm, die nu veranderd is in een wijnproeflokaal.

Verder in en onder het huis diverse bergruimten en rondom het huis mooie terrassen.
Overal dubbel glas, optimale isolatie, cv op gas en een goede houtkachel zorgen ervoor dat de energiekosten uitzonderlijk laag zijn.
Zowel het huis als het grote bijgebouw zijn tot in de details perfect onderhouden.

Op het prachtige terrein staat een grote, nieuwe schuur met alle aansluitingen zodat deze zonder veel moeite om te bouwen is tot maison d’amis. Deze schuur meet 100 m2, 50 m2 overdekt met etage en de andere 50 m2 met een dak voor de tractor, auto’s en materieel voor het terreinonderhoud.

Tax foncière 976 Euro per jaar.
Een droomhuis op een droomlocatie!!