Wordt dit uw uitzicht? Vanuit uw unieke ronde huis met zwembad?

Ref: BA261
Oppervlakte: 200 m2
Terrein: 11000
Bijgebouwen: Nee
Omgeving: Puy l’Eveque
Gaz effet serre: D
Prijs: €490000 FAI

Vlakbij een middeleeuws stadje aan de Lot, met voldoende leven en voorzieningen.
Rustig gelegen in een heuvel met uitzicht op de vallei van de lot.

In 1991 werd dit huis onder architectuur gebouwd.
En werkelijk uniek huis met verrassend veel leefruimte. 3 slaapkamers, twee badkamers. Ruime woon- en werkkamers, flinke kelder, cv, dubbel glas. Alles in goede staat van onderhoud.
Prachtige tuin met heerlijk zwembad.
Volledige privacy.
Zien is geloven!!