Droomhuis!! Fraai gerestaureerde natuurstenen molen met zwembad en 2 ha grond

Ref: BA195
Oppervlakte: 300 m2
Terrein: 2 ha
Aantal slaapkamers: 6
Omgeving: Milhac
Gaz effet serre: C
Prijs: €595000

Rustige ligging zonder verkeersgeluiden. Omringd door prachtige natuur.  Modern comfort in een authentiek jasje. Het middeleeuwse stadje Gourdon met alle voorzieningen op 8 km. Over het terrein loopt een beekje. Fraai uitzicht naar meerdere kanten en o.a. het kasteel van Milhac.

Op de woonetage is een entreehal met toegang tot de grote woonkamer (85 m2) met imposante schouw. Achter de woonkamer de keuken met hoogwaardige inbouwapparatuur (Gaggenau), grote eethoek en een deur naar het achterterras. Vanuit de hal ook toegang tot 2 flinke slaapkamers en een badkamer/toilet.
Op de zolderetage tenslotte nog eens drie slaapkamers en twee badkamers.

Op de begane grond een onafhankelijk appartement. Ruime zitkamer, slaapkamer en badkamer met inloopdouche. Er is een deur naar de achterterrassen. Verder nog enkele prachtige kelderruimtes de cv, een werkplaats, de restanten van de oude molen (1825) en een authentieke broodoven. Ineen aanbouw een zeer grote inpandige garage.

Het zwembad (zout) heeft een maat van 14 x 7 m met een groot terras en optimale privacy.
In de tuin nog een natuurstenen kleine molen/huisje ter restauratie; nu in gebruik als opslag.

Alles perfect onderhouden en instapklaar!
Echt een droomhuis!