Prachtig 18e eeuws manoir met even prachtig gastenhuis, enorm extra ruimtes, zwembad en 2,4 ha grond met eigen meer.

Ref: AA1093
Oppervlakte: 320 m2
Terrein: 2,4
Aantal kamers: 11
Aantal slaapkamers: 5
Omgeving: Cazals
DPE waarde: vierge
Gaz effet serre: vierge
Prijs: €780000

vierge
vierge

Aan de rand van een levendig klein dorp in de prachtige Bouriane streek. Winkels op 2 km. Stadjes op 15 km.
Rondom de prachtige natuur van de Bouriane regio in de Lot.

Dit schitterende ensemble is in recente jaren geheel gerenoveerd met veel oog voor kwaliteit en respect voor authenticiteit.
Het manoir:
Begane grond: zeer ruime salon met hoog plafond en schitterende schouw, diverse kelders/ruimtes. Via deze salon een trap naar de andere leefvertrekken.
Van buiten brengt een stenen trap u op de veranda met toegang tot dezelfde leefvertrekken. Een entreehal (nu in gebruik als bureau), ruime eetkeuken, 2 slaapkamers en badkamer.
Grote zolder met mogelijkheid voor meerdere kamers.

Gastenhuis:
Dit pand bestaat uit twee delen met in het midden een prachtige, gewelfde doorgang naar het zwembad.
Aan de ene kant van dit pand de sfeervolle gîte met een ruime salon en keuken, 3 slaapkamers en een prachtige badkamer.
Aan de andere kant diverse ruime vertrekken waar u mogelijk ateliers of nog een gîte van kunt maken.

Beide gebouwen liggen tegenover elkaar aan een sfeervolle binnenplaats. Aan de wegzijde is deze afgeschermd door een hoge muur met majestueuze entreepoort.
Optimale privacy gegarandeerd.

Achter het gastenhuis het zwembad met eigen terras.

Het terrein is schitterend met grote gazons en statige rijen bomen. Een eigen meer (3500 m2) vormt een oase van rust en biedt ook absolute privacy.

Een uniek ensemble!!