Prachtig domaine op 2,5 ha.

672
500 m2
2,5 ha
7
11
Ja
Ja (12 x 6)
Gourdon
1150000

Uniek ensemble!!
Zeer landelijk gelegen en toch op slechts 5 autominuten van een middeleeuws stadje met alle voorzieningen.
Het betreft een schitterend gerenoveerd maison Bourgeoise (17e eeuw) en diverse bijgebouwen, een heerlijk zwembad, ruim terrein en prachtig vrij uitzicht.

Zeer opvallend is het prachtige hoofdhuis.  Waarschijnlijk is met de bouw begonnen rond 1650, terwijl de huidige vorm pas werd verkregen in de Napoleontische tijd.
Rond 1810 was het slechts voor de welgestelden weggelegd om de bouwstijl van die tijd na te streven; het resultaat is dit neoclassicistische gebouw.
De laatste ingrijpende 2 jaar durende- renovatie heeft plaatsgevonden in 1995 met behoud van alle voornoemde stijlelementen.
Het totale woonoppervlak van het Maison Bourgeoise is ca. 350 m2
Alles verkeert in perfecte staat van onderhoud.

Ernaast een vrijstaand authentiek huis; eveneens fraai gerestaureerd.
Dit vrijstaande huis (oorspronkelijk gebouwd rond 1700) is compleet gerenoveerd. Het bijbehorende grote terras is op het zuiden gericht.
Totaal woonoppervlak ca. 70m2

Tenslotte een recent gebouw in authentieke stijl met twee grote woonunits. In 2001 zijn op deze plaats (er stond een oude schuur) twee nieuwe units met een zgn. pigeonnier gebouwd met gebruikmaking van de oorspronkelijke stenen.
Daarnaast is er een grote overdekte ruimte van ca. 35 m2 gemaakt, die multifunctioneel is en ook een garage ca. 55m2 en op de etage een atelier van ca. 55m2.
De nieuwgebouwde woonunits zijn resp. 75 en 95 m2 qua woonoppervlak en ze zijn geschakeld. Beide huizen worden nu als vakantiehuis verhuurd.

Op het terrein verder een prachtig zwembad met terras en een zeer ruime parking.