Natuurstenen droomdomein aan de river de Lot. Met tennisbaan en zwembad.

Ref: 654
Oppervlakte: ue m2
Terrein: 1,2
Aantal kamers: 10
Aantal slaapkamers: 7
Omgeving: Puy L’ Eveque
Gaz effet serre: D
Prijs: €895000

Dit unieke domein uit de achttiende eeuw ligt op enkele km van het stadje Prayssac met winkels, restaurants en een grote wekelijkse markt. Rondom de wijngaarden waar de beroemde Cahors wijnen worden geproduceerd. De Lot kabbelt beneden langs de terrassen.

Via een imposante poort en een prachtige oprijlaan tussen oude bomen door komt u bij de gebouwen.
Het hoofdhuis is in U vorm gebouwd. Er is maar liefst 400 m2 woonoppervlak. Het huis is zeer geschikt voor exploitatie als chambre/table d’hotes. Maar het kan ook een schitterend familiedomein zijn.

Het manoir is fraai gerenoveerd met respect voor authentieke details. Er is een fraaie keuken, 3 salons, 9 slaapkamers, 8 badkamers en toiletten.  Gewelfde wijnkelder. Aan de binnenkant van de U-vorm ligt de heerlijke cour. Aan de rivierzijde heerlijke terrassen met uitzicht over de rivier. Op enkele meters van het huis het zwembad met groot terras en poolhouse/orangerie. Een eindje verderop de tennisbaan. Tenslotte de grote garage met erboven een appartement met twee slaapkamers.
Een paradijs!!