Prachtig 18e eeuws manoir met even prachtig gastenhuis, enorm extra ruimtes, zwembad en 2,4 ha grond met eigen meer.

Ref: AA1093
Oppervlakte: 320 m2
Terrein: 2,4
Aantal kamers: 11
Aantal slaapkamers: 5
Omgeving: Cazals
DPE waarde: vierge
Gaz effet serre: vierge
Prijs: €894000

vierge
vierge

Aan de rand van een levendig klein dorp in de prachtige Bouriane streek. Winkels op 2 km. Stadjes op 15 km.
Rondom de prachtige natuur van de Bouriane regio in de Lot.

Dit schitterende ensemble is in recente jaren geheel gerenoveerd met veel oog voor kwalieit en respect voor authenticiteit.
Het hoofdhuis:
Begane grond: zeer ruime salon met hoog plafond en schouw, diverse kelders/ruimtes. Via deze ruimte een trap naar de andere leefvertrtekken.
Van buiten brengt een stenen trap u op de veranda met toegang tot een kleine entreehal (nu in gerbruik als bureau), ruime eetkeuken, 2 slaapkamers en badkamer.
Grote zolderruimte met ruimte voor meer vertrekken.

Gastenhuis:
Dit pand bestaat uit twee delen met in het midden een prachtige, gewelfde doorgang naar het zwembad.
De gite heeft een ruime salon en keuken, 3 slaapkamers en een prachtige badkamer.
Aan de andere kant diverse ruime vertrekken/ruimtes.

Beide gebouwen liggen tegenover elkaar aan een sfeervolle binnenplaats. Aan de wegzijde is deze afgeschermd door een hoge muur met prachtige entreepoort.
Optimale prinvacy gegarandeerd.

Achter het gastenhuis het zwembad met eigen terras.

Het terrein is schitterend met grote gazons en statige rijen bomen. Het eigen meer (3500 m2) vormt een oase van rust en biedt ook absolute privacy.

Een uniek ensemble!!