Huizenaanbod

Heerlijk rustig wonen met mooi uitzicht, fijne tuin en zwembad

Vraagprijs: €248000 Ref: 1274

U zoekt een comfortabele woning op een mooie locatie? Op een hoog punt met wijngaarden, bossen en akkers rondom? Met een lekkere tuin en een fijn zwembad? Nagenoeg geen verkeer en toch niet geisoleerd? Direct instapklaar! En voor een prettige prijs. Dit speels gebouwde huis ligt op een hoog punt tussen de wijngaarden en bossen. Slechts een paar huizen in

Omgeving: Soturac (Lot) Bekijk dit huis

Charmant natuurstenen huis met schuur op 2000 m2 grond.

Vraagprijs: €275000 Ref: 0385

Dit charmante huis ligt op enkele km van een levendig dorp. Slechts enkele buurhuizen in het dorp. Vrij uitzicht. Modern comfort. Veel authentieke details. Het huis heeft 3 verdiepingen van elk 50 m2. Zeer comfortabel, goed geïsoleerd. Onderste etage: grote centrale kamer, toilet, berging, stookruimte (CV) Middelste etage: woonkamer met schouw, keuken, slaapkamer, badkamer/toilet, zijkamer. Bovenste etage: 2 slaapkamers, badkamer. een

Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huis

Panoramisch uitzicht, modern comfort, geen verkeersgeluiden, winkels op 10 minuten. Zeer gunstig gelegen!

Vraagprijs: €275000 Ref: C896

Ongelooflijk!! Op enkele minuten van alle grote supermarkten en andere bedrijven van het stadje Cahors. En toch rondom de ongerepte natuur van de Lot. Dit degelijk gebouwde, ruime huis ligt aan de rand van een uitgestrekte groene vallei. Magnifiek en blijvend vrij uitzicht. Buren op gepaste afstand. U hoort hier alleen maar de geluiden van de natuur. Het huis is

Omgeving: Pradines (Lot) Bekijk dit huis

Tijdelijk uit de verkoop!! Lekker ruim modern huis (1982) met groot gastenhuis. Prachtig terrein (8700 m2) met zwembad. Rustige ligging

Vraagprijs: €285000 Ref: C1287

Op 3 km van het levendige dorp Cazals, 25 minuten van Cahors en 20 minuten van Gourdon. Heerlijk rustig gelegen aaneen stil weggetje. Met in totaal 240 m2 woonruimte biedt dit geheel veel mogelijkheden. Heerlijk groot terrein met ver uitzicht. Hoofdhuis (alles gelijkvloers):  entree, apart toilet, huiskamer (35 m2) met schouw en eetkamer (12 m2), keuken, bureau, 3 slaapkamers, badkamer. Vanuit het hoofdhuis is een doorgang

Omgeving: Les Arques (Lot) Bekijk dit huis

Ruim natuurstenen huis met gite en zwembad. Uitzicht op een meertje.

Vraagprijs: €288000 Ref: CA023

Dit huis ligt vlakbij het gezellige dorp Montcuq met winkels, restaurants en volop leven. Mooi uitzicht over het prachtige landschap van de Quercy Blanc.  Het huis ligt in een helling. Een stukje lager ligt een mooi recreatie meertje. Prima privacy en toch niet geísoleerd. Dit is een typisch huis zoals vroeger werd gebouwd in deze omgeving. Met roomwitte

Omgeving: Montcuq (Lot) Bekijk dit huis

Strategisch gelegen natuurstenen huis met twee gastenkamers en schuur op 1 ha grond

Vraagprijs: €295000 Ref: CA091

Ruim natuurstenen huis in U-vorm gebouwd met gastenkamers en schuur, op een hectare terrein, aan de rand van een lief dorpje met twee restaurants. Er loopt een doorgaande lokale weg langs het huis. Dus vrij gelegen maar niet eenzaam. Het ruime huis heeft uitzicht naar meerdere kanten over de velden en bossen en veel leefruimte. De gebouwen staan om een

Omgeving: Goujounac (Lot) Bekijk dit huis

Natuurstenen domaine met drie woningen, diverse schuren, verwarmd zwembad en 2,5 ha grond. Rustige ligging.

Vraagprijs: €298000 Ref: CA891

Geniet op een lome zomerdag van het uitzicht en de tjirpende krekels, een goed boek en een glas rode wijn onder handbereik. Waan u alleen op de wereld terwijl u toch maar tien minuten verwijderd bent van alle voorzieningen. Laat uw dromen werkelijkheid worden want te midden van glooiende akkers en velden vol zonnebloemen, met een vrij en weids uitzicht

Omgeving: Valprionde, montcuq (Lot) Bekijk dit huis

Uniek boerenensemble met enorm veel gebouwen en 7 ha grond. Veel mogelijkheden!!

Vraagprijs: €312500 Ref: CA1087

Een enorm ensemble met erg veel mogelijkheden. Vlakbij een stil dorpje met bakker. Grote boerderij met hoofd-woning en apartement (totaal 190 m2). Tweede huis (90 m2). Grote natuurstenen schuur (250 m2). Enorme werkplaats/loods, o.a. met smeerput (290 m2). Tweede grote schuur/loods (250 m2). Opslagruimte (230 m2)  Kortom: teveel om op te noemen. Zeer rustig gelegen buiten het dorpje. Ideaal voor paardenliefhebbers, opslag

Omgeving: Montgestie (Lot) Bekijk dit huis

Groots ensemble: prachtig gerestaureerd hoofdhuis. Enorme boerderij ter restauratie, recent huis en 2,5 ha grond. Uitzicht!

Vraagprijs: €320000 Ref: 1084

Op een hoog, rustig punt met fraai uitzicht naar meerdere kanten. Op enkele km van alle grote supermarkten en andere winkels. Geen verkeerslawaai en toch niet eenzaam. Dit natuurstenen ensemble bestaat uit een direct bewoonbaar prachtig hoofdhuis, een bewoonbaar tweede huis en een grote boerderij met schuur ter restauratie. Hoofdhuis: Dit grote gebouw is recent compleet gerestaureerd.  Goede isolatie

Omgeving: soturac (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig ruim en comfortabel huis (2006)  met modern comfort en inpandige studio op bijna 4000 m2 grond

Vraagprijs: €323000 Ref: C357

Dit prachtige huis ligt op 2 km van het aan de rivier de Lot gelegen Prayssac.  In het stadje supermarkten, winkels en restaurants. Vrijdags een gezellige markt. Het huis werd gebouwd in 2006. De afgelopen jaren heeft het hele huis een grondige facelift gehad. Optimale isolatie, Aluminiun kozijnen, inpandig gastenverblijf, prachtig odnerhouden tuin. Het huis buiten staat in een zeer rustig

Omgeving: Prayssac (Lot) Bekijk dit huis