Huizenaanbod

Nieuw!!  Fraai gerestaureerde authentieke molen op 4,6 ha grond. Zwembad en gastenhuis

Vraagprijs: €440000 Ref: BA191

Rustig gelegen te midden van bossen en velden. Het levendige stadje Prayssac met alle voorzieningen om 10 minuten. Rondom rust en ruimte, optimale privacy. Op het terrein diverse stromende beekjes. De molen is een langwerpig gebouw. Aan de ene kant de grote moderne keuken met houtkachel, dan het midden met een lange gang met twee ruime slaapkamers en de fraaie badkamer.

Omgeving: Belaye (Lot) Bekijk dit huis

Mooi gelegen huis met inpandig appartement op bijna 7000 m2 grond, vrij uitzicht. Zwembad.

Vraagprijs: €450000 Ref: BA124

Op een heuvel met prachtig vrij uitzicht over een weidse groene vallei. Ideale zonligging. Twee dorpen met winkels en weekmarkt op enkele minuten rijden. Gourdon met alle supermarkten op 20 minuten. Het huis is gebouwd in 1977 en in recente jaren volledig ge-restyled. Zeer comfortabel en absoluut instap klaar. Ruime entree met ernaast een bijkeuken, berging en toilet. Gang met deur naar

Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huis

Groots ensemble: prachtig gerestaureerd hoofdhuis. Enorme boerderij ter restauratie, recent huis en 2,5 ha grond. Uitzicht!

Vraagprijs: €475000 Ref: 1084

Deze voormalige boerdeij met bijgebouwen ligt op 5 minuten rijden van de grote winkels van Monterral. Alle voorzieningen dus vlakbij. Toich ligt op een een hoog, rustig punt met fraai uitzicht naar meerdere kanten. Op enkele km van alle grote supermarkten en andere winkels. Geen verkeerslawaai en toch niet eenzaam. Het geheel bestaat uit een direct bewoonbaar prachtig hoofdhuis, een net

Omgeving: soturac (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig 18e eeuws wijn domein met veel schuurruimte en zwembad op 3 ha grond. Perfecte restauratie.

Vraagprijs: €475000 Ref: BA0114

Aan het einde van een laantje zonder verkeer.  Het hoort bij een rustig middeleeuws dorpje. 5 minuten van de supermarkt en andere winkels. 10 minuten naar het prachtige stadje Cahors. Dit bijzondere huis uit 1785 is 20 jaar geleden geheel gerestaureerd en sindsdien perfect bijgehouden. Hoge plafonds, prachtige oorspronkelijke details, goede isolatie en overal dubbel glas. Op het laagste niveau 2 enorme gewelfde wijnkelders

Omgeving: Espere (Lot) Bekijk dit huis

Ruime natuurstenen villa (1867) in perfecte staat op rustige lokatie met weids uitzicht.

Vraagprijs: €495000 Ref: BA1112

Het huis (1867) ligt op een heuvel met vrij uitzicht over het prachtige, glooiende landschap. Geen verkeersgeluiden. Dorp met weekmarkt en alle voorzieningen op 10 minuten. Het huis heeft 142 m2 leefruimte, verdeeld over 3 etages. Toegang via een oprijlaan en een degelijke elektrisch bedienbare poort. Op de begane grond een dubbele garage, grote kelder met o.a. de cv (vloerverwarming), toilet, badkamer en

Omgeving: Les Junies (Lot) Bekijk dit huis

Uniek ensemble op 6,5 ha bos en weidegrond. Stroompje, zwembad, enorme schuur, natuurstenen huis

Vraagprijs: €495000 Ref: BA252

Natuurstenen ensemble: groot huis, tweede huis (ter restauratie), uniek veel schuurruimte, zwembad, 6,5 ha grond. Dit alles op de grens van de Perigord Noir en de Quercy Blanc. Op korte afstand van vele bekende bezienswaardigheden in dit heerlijke gebied van Dordogne en Lot. Het ensemble ligt op 2 minuten van het levendige dorpje Cazals met winkels, restaurants en elke zondag een gezellige

Omgeving: Marminiac (Lot) Bekijk dit huis

Goed lopend commercieel ensemble. Hoofdhuis, 4 gites, 6 kampeerplekken, zwembad, meertje

Vraagprijs: €550000 Ref: BA1102

Op een zeer rustige locatie zonder verkeers- of andere geluiden. Stadje Gourdon met alle voorzieningen op 11 km. Souillac met aansluiting op de snelweg A20 op 18 km. Het hele ensemble is perfect onderhouden en klaar om te wonen en te verhuren. Rondom landelijke rust. Hoofdhuis: entree in een ruime kamer met open keuken en houtkachel. Op de begane grond ook een

Omgeving: Milhac (Lot) Bekijk dit huis

Schitterend Quercy-stijl huis met grote gite, studio, zwembad, schuur en 9 ha grond. Vrij uitzicht!

Vraagprijs: €595000 Ref: AA561

Dit unieke ensemble ligt op een heuveltop vlakbij een stil gehucht. Cahors op 20 min. Snelweg op 15 min. Dorp met winkels op 5 minuten. Vrij uitzicht rondom. Het huis, met traditionele pigeonnier (duiventoren) verkeert in uitstekende staat van onderhoud met modern comfort en toch alle authentieke details. Op de begane grond (de vroegere stallen) een zeer ruimte zomerkeuken (36 m2) met prachtige schouw.

Omgeving: Catus (Lot) Bekijk dit huis

Prominent voormalig wijn domein met grote schuur, zwembad , 3 ha en schitterend uitzicht

Vraagprijs: €615000 Ref: AA0113

Prachtig gelegen met een uniek uitzicht. Dominant voormalig wijndomein uit 1818 met 300 m2 bewoonbaar oppervlak. Zeer geschikt voor allerlei doeleinden, zoals groepsevenementen, cursussen, het houden van paarden, klassieke auto’s, teveel om op te noemen. Via een fraaie trap en een monumentale entreedeur komt u in een van de salons. Op deze etage nog een grote keuken, een boudoir/toilet, tweede

Omgeving: Proche Prayssac (Lot) Bekijk dit huis

commerciele kans! Mooi gelegen camping met prachtig huis met restaurant,  meertje en groot zwembad op 4,5 ha grond

Vraagprijs: €855000 Ref: CA0122

Al 40 jaar draait deze camping zeer goed. Alles perfect onderhouden, bijgehouden en/of vernieuwd. Instapklaar. Het huis, oorspronkelijk een molen, ligt vrij achteraan op het terrein. Het is een goed woonhuis met een inpandig appartement en erg veel ruimte ter verdere ontwikkeling. Er is cv op gas. Het terrein heeft een eigen bron. Er zijn momenteel 90 kampeerplaatsen. Ruim voldoende sanitair

Omgeving: Montcabrier (Lot) Bekijk dit huis