Huizenaanbod

Strategisch gelegen natuurstenen huis met twee gastenkamers en schuur op 1 ha grond

Vraagprijs: €295000 Ref: CA091

Ruim natuurstenen huis in U-vorm gebouwd met gastenkamers en schuur, op een hectare terrein, aan de rand van een lief dorpje met twee restaurants. Er loopt een doorgaande lokale weg langs het huis. Dus vrij gelegen maar niet eenzaam. Het ruime huis heeft uitzicht naar meerdere kanten over de velden en bossen en veel leefruimte. De gebouwen staan om een

Omgeving: Goujounac (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig ensemble met paardenstallen en weiland. Tevens chambre d’ hotes.

Vraagprijs: €355000 Ref: 565

Heerlijk vrij gelegen in de bossen. Rondom enkele weilanden. Geen verkeersgeluiden. Dorp met winkels etc op minder dan 10 minuten. Het hoofdhuis is gecreƫerd in een grote schuur. Entree in ruime hal. Doorgang naar de enorme woonkamer met grote schouw en rondom een prachtige mezzanine. Op de begane grond de keuken/eetkamer, een bijkeuken, douche/toilet, slaapkamer, studeerkamer, dubbele garage

Omgeving: Montclera (Lot) Bekijk dit huis

Spectaculair verbouwde boerenwoning met zwembad. Aparte garage en schuur. Rustig gelegen.

Vraagprijs: €390000 Ref: CA182

Op nog geen 10 minuten van de supermarkten van het middeleeuwse stadje Gourdon ligt deze oorspronkelijke boerenwoning lekker rustig aan een klein weggetje met weinig verkeer. Rondom boerenland. Het ensemble bestaat uit een woongedeelte en dan de inpandige stal die nu ook prachtig is omgevtoverd tot unieke woonruimte. Het huis: Entree via een stenen trap op een heerlijk terras voor het

Omgeving: Gourdon (Lot) Bekijk dit huis

Nieuw!!  Fraai gerestaureerde authentieke molen op 4,6 ha grond. Zwembad en gastenhuis

Vraagprijs: €440000 Ref: BA191

Rustig gelegen te midden van bossen en velden. Het levendige stadje Prayssac met alle voorzieningen om 10 minuten. Rondom rust en ruimte, optimale privacy. Op het terrein diverse stromende beekjes. De molen is een langwerpig gebouw. Aan de ene kant de grote moderne keuken met houtkachel, dan het midden met een lange gang met twee ruime slaapkamers en de fraaie badkamer.

Omgeving: Belaye (Lot) Bekijk dit huis

Mooi gelegen huis met inpandig appartement op bijna 7000 m2 grond, vrij uitzicht. Zwembad.

Vraagprijs: €450000 Ref: BA124

Op een heuvel met prachtig vrij uitzicht over een weidse groene vallei. Ideale zonligging. Twee dorpen met winkels en weekmarkt op enkele minuten rijden. Gourdon met alle supermarkten op 20 minuten. Het huis is gebouwd in 1977 en in recente jaren volledig ge-restyled. Zeer comfortabel en absoluut instap klaar. Ruime entree met ernaast een bijkeuken, berging en toilet. Gang met deur naar

Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig 18e eeuws wijn domein met veel schuurruimte en zwembad op 3 ha grond.

Vraagprijs: €475000 Ref: BA0114

Aan het einde van een laantje zonder verkeer. Aan de rand van een rustig middeleeuws dorpje. 5 minuten van een supermarkt. 10 minuten naar het prachtige stadje Cahors. Dit prachtige pand uit 1785 is 20 jaar geleden geheel gerestaureerd en sindsdien perfect bijgehouden. Hoge plafonds, prachtige oorspronkelijke details, goede isolatie en overal dubbel glas. Op het laagste niveau 2 enorme gewelfde wijnkelders van elk 70 m2.

Omgeving: Espere (Lot) Bekijk dit huis

Bod aanvaard! Schitterend huis op een dominante plek met uitzicht over een mooie vallei met een rustig dorpje.

Vraagprijs: €495000 Ref: BA085

Grote supermarkt op 5 minuten en 10 minuten van het stadje Cahors met alle winkels, restaurants, scholen, ziekenhuis, station, etc. Het geheel bestaat uit een groot woonhuis met zes slaapkamers en drie badkamers, gastenhuis met twee slaapkamers, een grote garage, zwembad met poolhouse en nog een schuur van   ongeveer 40 m2. Woonhuis: Via de brede trap komt u op het terras met

Omgeving: Crayssac (Lot) Bekijk dit huis

Schiterende villa (2007), gebouwd in natuursteen, met zwembad en enorm bijgebouw (nu een klein theater) en 2,1 ha grond

Vraagprijs: €549000 Ref: 691B

Rustig gelegen tussen twee dorpen met winkels en met directe toegang tot uitgestrekte natuurgebieden. Winkels op 5 minuten. Stad op 15 minuten. Op de grens van de departementen Lot en Dordogne. Het huis is onder architectuur gebouwd met veel oog voor kwaliteit en degelijkheid.  Zeer comfortabel, perfecte isolatie, veel leefruimte. Ruime entreehal met doorkijk door het hele huis naar de tuin

Omgeving: Frayssinet le Gelat (Lot) Bekijk dit huis

Goed lopend commercieel ensemble. Hoofdhuis, 4 gites, 6 kampeerplekken, zwembad, meertje

Vraagprijs: €550000 Ref: BA1102

Op een zeer rustige locatie zonder verkeers- of andere geluiden. Stadje Gourdon met alle voorzieningen op 11 km. Souillac met aansluiting op de snelweg A20 op 18 km. Het hele ensemble is perfect onderhouden en klaar om te wonen en te verhuren. Rondom landelijke rust. Hoofdhuis: entree in een ruime kamer met open keuken en houtkachel. Op de begane grond ook een

Omgeving: Milhac (Lot) Bekijk dit huis

Wat een prachtig huis!! Midden op 4 ha grond gelegen en met panoramisch uitzicht!.

Vraagprijs: €585000 Ref: BA081

Op schitterende lokatie gelegen, met fabuleus uitzicht en toch nog geen tien minuten van alle grote winkels! Via een lange oprijlaan komt u bij dit puntgaaf gerestaureerde huis. Het bijzondere aan dit huis is dat het midden op het uit bos en weide bestaande terrein staat. Vanuit alle kamers in huis kunt u genieten van het schitterende uitzicht. U komt

Omgeving: Les Junies (Lot) Bekijk dit huis