Huizenaanbod

Charmant natuurstenen huis met schuur op 2000 m2 grond.

Vraagprijs: €275000 Ref: 0385

Dit charmante huis ligt op enkele km van een levendig dorp. Slechts enkele buurhuizen in het dorp. Vrij uitzicht. Modern comfort. Veel authentieke details. Het huis heeft 3 verdiepingen van elk 50 m2. Zeer comfortabel, goed geïsoleerd. Onderste etage: grote centrale kamer, toilet, berging, stookruimte (CV) Middelste etage: woonkamer met schouw, keuken, slaapkamer, badkamer/toilet, zijkamer. Bovenste etage: 2 slaapkamers, badkamer. een

Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huis

Panoramisch uitzicht, modern comfort, geen verkeersgeluiden, winkels op 10 minuten. Zeer gunstig gelegen!

Vraagprijs: €275000 Ref: C896

Ongelooflijk!! Op enkele minuten van alle grote supermarkten en andere bedrijven van het stadje Cahors. En toch rondom de ongerepte natuur van de Lot. Dit degelijk gebouwde, ruime huis ligt aan de rand van een uitgestrekte groene vallei. Magnifiek en blijvend vrij uitzicht. Buren op gepaste afstand. U hoort hier alleen maar de geluiden van de natuur. Het huis is

Omgeving: Pradines (Lot) Bekijk dit huis

Nieuw, ruim huis (2013) op ruim perceel met schitterend uitzicht. Rustig gelegen

Vraagprijs: €285000 Ref: C0126

Heerlijk vrij gelegen zonder vis-à-vis met buren. Dit huis is door omstandigheden nog nooit bewoond geweest. Gebouwd in 2013. Alles zeer compleet en ruim van opzet. Ruime entreehal met toilet en trap naar de torenkamer. Grote, lichte woonkamer met 4x dubbele openslaande deuren naar buiten. Ruime, complete keuken met bijkeuken. Garage. Op de begane grond 3 slaapkamers, een met eigen badkamer

Omgeving: Marminiac (Lot) Bekijk dit huis

Modern huis (2013) met bijna 9000 m2 grond. Rustige liggingm aar niet eenzaam

Vraagprijs: €285000 Ref: C113

Het huis ligt aan een rustig laantje. Er is slechts een buurhuis. 2 minuten van dorp met winkels en Restaurants. 15 minuten naar Gourdon. Het huis verkeert in nieuwstaat. Ruime entreehal met toilet. Zeer grote kamer (44 m2) met 5x openslaande deuren naar buiten. Deels open keuken, bijkeuken. Drie sdlaapkamer, een met eigen douche. Badkamer. In de toren nog een ruim vertrek (14 m2).

Ruim natuurstenen huis met gite en zwembad. Uitzicht op een meertje.

Vraagprijs: €288000 Ref: CA023

Dit huis ligt vlakbij het gezellige dorp Montcuq met winkels, restaurants en volop leven. Mooi uitzicht over het prachtige landschap van de Quercy Blanc.  Het huis ligt in een helling. Een stukje lager ligt een mooi recreatie meertje. Prima privacy en toch niet geísoleerd. Dit is een typisch huis zoals vroeger werd gebouwd in deze omgeving. Met roomwitte

Omgeving: Montcuq (Lot) Bekijk dit huis

Strategisch gelegen natuurstenen huis met twee gastenkamers en schuur op 1 ha grond

Vraagprijs: €295000 Ref: CA091

Ruim natuurstenen huis in U-vorm gebouwd met gastenkamers en schuur, op een hectare terrein, aan de rand van een lief dorpje met twee restaurants. Er loopt een doorgaande lokale weg langs het huis. Dus vrij gelegen maar niet eenzaam. Het ruime huis heeft uitzicht naar meerdere kanten over de velden en bossen en veel leefruimte. De gebouwen staan om een

Omgeving: Goujounac (Lot) Bekijk dit huis

Uniek boerenensemble met enorm veel gebouwen en 7 ha grond. Veel mogelijkheden!!

Vraagprijs: €312500 Ref: CA1087

Een enorm ensemble met erg veel mogelijkheden. Vlakbij een stil dorpje met bakker. Grote boerderij met hoofd-woning en apartement (totaal 190 m2). Tweede huis (90 m2). Grote natuurstenen schuur (250 m2). Enorme werkplaats/loods, o.a. met smeerput (290 m2). Tweede grote schuur/loods (250 m2). Opslagruimte (230 m2)  Kortom: teveel om op te noemen. Zeer rustig gelegen buiten het dorpje. Ideaal voor paardenliefhebbers, opslag

Omgeving: Montgestie (Lot) Bekijk dit huis

Groots ensemble: prachtig gerestaureerd hoofdhuis. Enorme boerderij ter restauratie, recent huis en 2,5 ha grond. Uitzicht!

Vraagprijs: €320000 Ref: 1084

Op een hoog, rustig punt met fraai uitzicht naar meerdere kanten. Op enkele km van alle grote supermarkten en andere winkels. Geen verkeerslawaai en toch niet eenzaam. Dit natuurstenen ensemble bestaat uit een direct bewoonbaar prachtig hoofdhuis, een bewoonbaar tweede huis en een grote boerderij met schuur ter restauratie. Hoofdhuis: Dit grote gebouw is recent compleet gerestaureerd.  Goede isolatie

Omgeving: soturac (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig ruim en comfortabel huis (2006)  met modern comfort en inpandige studio op bijna 4000 m2 grond

Vraagprijs: €323000 Ref: C357

Dit prachtige huis ligt op 2 km van het aan de rivier de Lot gelegen Prayssac.  In het stadje supermarkten, winkels en restaurants. Vrijdags een gezellige markt. Het huis werd gebouwd in 2006. De afgelopen jaren heeft het hele huis een grondige facelift gehad. Optimale isolatie, Aluminiun kozijnen, inpandig gastenverblijf, prachtig odnerhouden tuin. Het huis buiten staat in een zeer rustig

Omgeving: Prayssac (Lot) Bekijk dit huis

Fraaie villa in Quercy stijl met zwembad en gastenchalet op 6500 m2. Vlakbij Gourdon

Vraagprijs: €325000 Ref: C1281

Op drie minuten rijden of 10 minuten lopen van het centrum van het middeleeuwse stadje Gourdon. Tussen de struiken door kun je in de verte het stadje zien liggen met de torens van de karakteristieke grote kerk. Het huis ligt rustig met parkachtige tuin rondom. Modern comfort en instapklaar maar mag hier en daar wel wat opgefrist worden.. Met 4 slaapkamers en

Omgeving: Gourdon (Lot) Bekijk dit huis