Huizenaanbod

Modern huis (2013) met bijna 9000 m2 grond. Rustige ligging maar niet eenzaam

Vraagprijs: €285000 Ref: C113

Het huis ligt aan een rustig laantje. Er is slechts één buurhuis. 2 minuten van dorp met winkels en restaurants. 15 minuten naar Gourdon. Het huis verkeert in nieuwstaat. Ruime entreehal met toilet. Zeer grote kamer (44 m2) met 5x openslaande deuren naar buiten. Deels open keuken, bijkeuken. Drie slaapkamers, een met eigen douche. Aparte badkamer. In de toren nog een ruim vertrek (14

Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huis

Ruim natuurstenen huis met gite en zwembad. Uitzicht op een meertje.

Vraagprijs: €288000 Ref: CA023

Dit huis ligt vlakbij het gezellige dorp Montcuq met winkels, restaurants en volop leven. Mooi uitzicht over het prachtige landschap van de Quercy Blanc.  Het huis ligt in een helling. Een stukje lager ligt een mooi recreatie meertje. Prima privacy en toch niet geísoleerd. Dit is een typisch huis zoals vroeger werd gebouwd in deze omgeving. Met roomwitte

Omgeving: Montcuq (Lot) Bekijk dit huis

Strategisch gelegen natuurstenen huis met twee gastenkamers en schuur op 1 ha grond

Vraagprijs: €295000 Ref: CA091

Ruim natuurstenen huis in U-vorm gebouwd met gastenkamers en schuur, op een hectare terrein, aan de rand van een lief dorpje met twee restaurants. Er loopt een doorgaande lokale weg langs het huis. Dus vrij gelegen maar niet eenzaam. Het ruime huis heeft uitzicht naar meerdere kanten over de velden en bossen en veel leefruimte. De gebouwen staan om een

Omgeving: Goujounac (Lot) Bekijk dit huis

Uniek natuurstenen ensemble in goede staat. Rustig gelegen, maar niet eenzaam mooi uitzicht

Vraagprijs: €300000 Ref: CA116

Aan de rand van een eeuwenoud stil gehucht ligt dit echt unieke boerenhuis helemaal vrij op 3100 m2 grond. Het ensemble ligt lekker beschut en biedt optimale privacy. U betreedt het terrein met zicht op het huis, de schuur, de gariotte (oud schuil hutje) en het mini huisje. Het huis heeft een toren met een origineel “lauzes” dak. Dit is een

Omgeving: Salviac (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig ruim en comfortabel huis (2006)  met modern comfort en inpandige studio op bijna 4000 m2 grond

Vraagprijs: €305000 Ref: C133

Dit prachtige huis ligt op 2 km van het aan de rivier de Lot gelegen Prayssac.  In het stadje supermarkten, winkels en restaurants. Vrijdags een gezellige markt. Het huis werd gebouwd in 2006. De afgelopen jaren heeft het hele huis een grondige facelift gehad. Optimale isolatie, Aluminiun kozijnen, inpandig gastenverblijf, prachtig odnerhouden tuin. Het huis buiten staat in een zeer rustig

Omgeving: Prayssac (Lot) Bekijk dit huis

Uniek boerenensemble met enorm veel gebouwen en 7 ha grond. Veel mogelijkheden!!

Vraagprijs: €312500 Ref: CA1087

Een enorm ensemble met erg veel mogelijkheden. Vlakbij een stil dorpje met bakker. Grote boerderij met hoofd-woning en apartement (totaal 190 m2). Tweede huis (90 m2). Grote natuurstenen schuur (250 m2). Enorme werkplaats/loods, o.a. met smeerput (290 m2). Tweede grote schuur/loods (250 m2). Opslagruimte (230 m2)  Kortom: teveel om op te noemen. Zeer rustig gelegen buiten het dorpje. Ideaal voor paardenliefhebbers, opslag

Omgeving: Montgestie (Lot) Bekijk dit huis

Groots ensemble: prachtig gerestaureerd hoofdhuis. Enorme boerderij ter restauratie, recent huis en 2,5 ha grond. Uitzicht!

Vraagprijs: €320000 Ref: 1084

Op een hoog, rustig punt met fraai uitzicht naar meerdere kanten. Op enkele km van alle grote supermarkten en andere winkels. Geen verkeerslawaai en toch niet eenzaam. Dit natuurstenen ensemble bestaat uit een direct bewoonbaar prachtig hoofdhuis, een bewoonbaar tweede huis en een grote boerderij met schuur ter restauratie. Hoofdhuis: Dit grote gebouw is recent compleet gerestaureerd.  Goede isolatie

Omgeving: soturac (Lot) Bekijk dit huis

Fraaie villa in Quercy stijl met zwembad en gastenchalet op 6500 m2. Vlakbij Gourdon

Vraagprijs: €325000 Ref: C1281

Op drie minuten rijden of 10 minuten lopen van het centrum van het middeleeuwse stadje Gourdon. Tussen de struiken door kun je in de verte het stadje zien liggen met de torens van de karakteristieke grote kerk. Het huis ligt rustig met parkachtige tuin rondom. Modern comfort en instapklaar maar mag hier en daar wel wat opgefrist worden.. Met 4 slaapkamers en

Omgeving: Gourdon (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig gerestaureerd natuurstenen huis met zwembad op 7000 m2 grond.

Vraagprijs: €329000 Ref: CA191

Aan een rustig landweggetje tussen twee dorpen. Geen buren te zien. Wel prachtig uitzicht op het schitterende landschap rondom. Dorp met winkels op 7 minuten. Een prachtig huis op een prachtige locatie. Begane grond Een zeer complete keuken met kookeiland, dubbele koelkast en veel ruimte. Openslaande deuren naar het terras met eettafel en stoelen. Open doorgang naar eetgedeelte in zitkamer met

Omgeving: Lherm (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig ensemble met paardenstallen en weiland. Tevens chambre d’ hotes.

Vraagprijs: €355000 Ref: 565

Heerlijk vrij gelegen in de bossen. Rondom enkele weilanden. Geen verkeersgeluiden. Dorp met winkels etc op minder dan 10 minuten. Het hoofdhuis is gecreëerd in een grote schuur. Entree in ruime hal. Doorgang naar de enorme woonkamer met grote schouw en rondom een prachtige mezzanine. Op de begane grond de keuken/eetkamer, een bijkeuken, douche/toilet, slaapkamer, studeerkamer, dubbele garage

Omgeving: Montclera (Lot) Bekijk dit huis