Huizenaanbod

Recent huis (1998) met grote aanbouw/gite op 2300 m2 grond. Rustige ligging.

Vraagprijs: €235000 Ref: C013

Dit comfortabele huis ligt in een rustig buitenwijkje aan de rand van het rustige mini-dorpje Pomarede (met goed restaurant). De riveirstadjes Prayssac en Puy l’ Evenque op amper 10 minuten rijden. Het huis dateert uit 1998. Recent is een groot atelier aangebouwd (35 m2), dan makkelijke kan worden omgetoverd tot een gastenverblijf. Grote woonkamerer met houtkachel (kan het hele huis verwarmen) en schuifdeuren

Omgeving: Pomarede (Lot) Bekijk dit huis

Fijn comfortabel huis op 3000 m2 met geweldig uitzicht. Rustige ligging vlakbij gezellig dorp

Vraagprijs: €237000 Ref: C491

Ideaal als vakantiehuis maar ook voor permanente bewoning voor 2 personen. Salviac is een gezellig dorpje met winkels,een supermarkt en twee restaurants. Het huis ligt echt aan de rand van het dorp, vrijwel zonder verkeersgeluiden. Veel privacy en toch niet afgelegen. De dorpskern is op ongeveer 2 km. Het meest opvallende is het geweldige uitzicht over de prachtige natuur. Het huis

Omgeving: Salviac (Lot) Bekijk dit huis

Verkocht!! Heerlijk natuurstenen ensemble met maar liefst 2 woonunits in middeleeuws dorpje.

Vraagprijs: €250000 Ref: CA192

Dit lieflijke dorpje ligt in een helling met uitzicht over de prachtige natuur rondom. Er heerst een serene rust.  Van autoverkeer is nauwelijks sprake. De straatjes zijn smal en de hellingen vrij steil. Op een kleine 10 minuten een groter dorp met winkels. Steden als Prayssac (15 minuten) en Cahors (20 minuten) liggen ook vlakbij. Het geheel bestaat uit een ruim hoofdhuis,

Omgeving: Saint Medard (Lot) Bekijk dit huis

Heerlijk rustig wonen met mooi uitzicht, fijne tuin en zwembad

Vraagprijs: €265000 Ref: 1274

U zoekt een comfortabele woning op een mooie locatie? Op een hoog punt met wijngaarden, bossen en akkers rondom? Met een lekkere tuin en een fijn zwembad? Nagenoeg geen verkeer en toch niet geisoleerd? Direct instapklaar! En voor een prettige prijs (met best nog wat ruimte ...). Dit speels gebouwde huis ligt op een hoog punt tussen de wijngaarden en bossen.

Omgeving: Soturac (Lot) Bekijk dit huis

Prchtig ruim boerenensemble ter restauratie. 1,5 ha grond. Aan de rand van een ‘ansichtkaart-dorpje’

Vraagprijs: €267500 Ref: CA992

Deze prachtige boerenhoeve met bijgebouwen ligt geheel vrij maar toch op 50 m van het dorpje. In het dorpje een mini kruideniertje en bar. anders winkels op 10 km. Prachtig uitzicht op en over het schilderachtige dorpje. Erg veel ruime vertrekken. 3 slaapkamers, 2 badkamers. Grote zolder en veel kelderruimte. Alles lekker ouderwets, maar met een enorm potentieel. Veel leefruimte. Geschikt voor groepsactiviteiten/chambre

Omgeving: Lherm (Lot) Bekijk dit huis

Heerlijk ruim huis op 1 ha grond. Rustige ligging.

Vraagprijs: €268000 Ref: C787

Aan de rand van een schattig middeleeuws dorpje in het prachtige Bouriane gebied van het departement Lot. Vrij uitzicht over de prachtige natuur. Bakker op loopafstand. 11 minuten van supermarkt. 20 minuten van Cahors. Rust en ruimte rondom. Geen verkeersdrukte. Dit huis uit de jaren ‘80. Het is een stevig huis met 3 woonlagen en goede isolatie. Het huis ligt midden op het terrein

Omgeving: Montgestie (Lot) Bekijk dit huis

Charmant natuurstenen huis met schuur op 2000 m2 grond.

Vraagprijs: €275000 Ref: 0385

Dit charmante huis ligt op enkele km van een levendig dorp. Slechts enkele buurhuizen in het dorp. Vrij uitzicht. Modern comfort. Veel authentieke details. Het huis heeft 3 verdiepingen van elk 50 m2. Zeer comfortabel, goed geïsoleerd. Onderste etage: grote centrale kamer, toilet, berging, stookruimte (CV) Middelste etage: woonkamer met schouw, keuken, slaapkamer, badkamer/toilet, zijkamer. Bovenste etage: 2 slaapkamers, badkamer. een

Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huis

Nieuwe prijs!! Natuurstenen huis, recent vergroot (natuursteen), gastenstudio en verwarmd zwembad op 5500 m2 grond met fraai uitzicht

Vraagprijs: €280800 Ref: CA297

Dit comfortabele huis ligt op een vrije strook land hoog in de helling. Weids uitzicht over de bossen en wijngaarden. Het oorspronkelijke huis is recent vergroot in dezelfde stijl. Met 174 m2 woonruimte heeft u een volwaardig huis met praktische keuken, ruime salon (40 m2) met schouw en inbouw-kachel, 2 slaapkamers (18 en 14 m2) en een badkamer. Het huis heeft verwarming door middel van

Omgeving: Floressas (Lot) Bekijk dit huis

Charmant natuurstenen huis met panoramisch uitzicht, zwembad, schuren ruim terrein en rust. Vlakbij Prayssac.

Vraagprijs: €282500 Ref: 688

Op enkele minuten rijden van het attractieve stadje Prayssac ligt dit charmante ensemble geheel vrij op ruim 1 ha grond. Aan de rand van een groene vallei. U kijkt zo de vrije natuur in.  Geen passerend verkeer; het weggetje loopt dood. Gewoon een plek om helemaal tot rust te komen. En toch de winkels op enkele minuten rijden. Het huis

Omgeving: Prayssac (Lot) Bekijk dit huis

Lagere prijs!! Lekker ruim modern huis (1982) met groot gastenhuis. Prachtig terrein (8700 m2) met zwembad. Rustige ligging

Vraagprijs: €285000 Ref: C1287

Op 3 km van het levendige dorp Cazals, 25 minuten van Cahors en 20 minuten van Gourdon. Heerlijk rustig gelegen aaneen stil weggetje. Met in totaal 240 m2 woonruimte biedt dit geheel veel mogelijkheden. Heerlijk groot terrein met ver uitzicht. Hoofdhuis (alles gelijkvloers):  entree, apart toilet, huiskamer (35 m2) met schouw en eetkamer (12 m2), keuken, bureau, 3 slaapkamers, badkamer. Vanuit het hoofdhuis is een doorgang

Omgeving: Les Arques (Lot) Bekijk dit huis