De Bouriane is een deel van de Lot, tegen de Dordogne aan. Het is een prachtig gebied met erg veel natuur, boerderijen en kleine dorpen. Dit huis ligt aan de rand van een levendig door met alle voorzieningen. Op 20 minuten de stad Gourdon met de grote supermarkten. Het huis ligt in de helling tegen een grote beboste heuvel. Loopafstand naar
Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huisEen rond huis is niet het eerste wat u verwcht in deze omgeving. Maar waarom niet! Dit huis ligt in een ruime buitenwijk van een middeleeuws stadje aan de Lot, met alle voorzieningen. Rondom enkele andere huizen op grote terreinen. Veel bos. Vanaf de heuvel heeft u een majestueus uitzicht over de prachtige vallei van de Lot. Optimale privacy en
Omgeving: Puy l’Eveque (Lot) Bekijk dit huisOnder architectuur gebouwde villa met gîte en rondom mooie volwassen tuin. Rustig gelegen, midden op een perceel van ruim 5000m2 grond en vlak bij de rivier de Lot, vindt u deze ruime en lichte villa uit 1988 met 229m2 woonoppervlak plus nog een gîte met 66m2 woonoppervlak. Alles gerealiseerd met duurzame materialen. Fraaie marmeren vloer. Drie minuten rijden van
Omgeving: Caillac (Lot) Bekijk dit huisWordt het tijd om het roer om te gooien? Dan is dit een buitenkans voor u!!! Imposant natuurstenen ensemble bestaande uit een groot huis met een gîte en 2 chambres d’hôtes en een grote schuur. Het huis heeft op de begane grond een entree, toilet, kantoor- cq logeerkamer, grote woonkamer met houtkachel, keuken, bijkeuken en mooie oude trap
Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huisWaan u in een kasteel met het comfort van nu. Aan de rand van een gezellig dorpje met alle voorzieningen, ligt dit imposante en zeer degelijk gebouwde huis. De plafonds zijn hoog en alle vertrekken zijn ruim bemeten en heerlijk licht door de vele grote ramen. Entree via de ruime dubbele hal. Rechtsaf de riante woonkamer (57m2) met mooie houtkachel.
Omgeving: Cazals (Lot) Bekijk dit huisAls u het terrein oprijdt valt meteen de enorme ruimte en rust op. Er ontvouwt zich een machtig mooi uitzicht tot aan de verre horizon. Het huis ligt aan de rand van een groot groen dal met veldjes en bossen. Absolute rust en privacy. Op nog geen 10 minuten rijden ligt het dorp Labastide Murat met winkels en restaurants. De aansluiting
Omgeving: Senaillac lauzes (Lot) Bekijk dit huisDeze voormalige boerderij met bijgebouwen en nieuw zwembad ligt op een hoog, rustig punt met fraai uitzicht naar meerdere kanten. Toch is het maar 5 minuten rijden van een stadje met scholen, verschillende grote supermarkten, bouwmarkten en andere winkels. Alle voorzieningen dus vlakbij. Het natuurstenen geheel bestaat uit een direct bewoonbaar ruim huis met appartementje (gastenkamer) en een recent volledig gerestaureerd
Omgeving: soturac (Lot) Bekijk dit huisDit geweldige huis met zes slaapkamers en vier badkamers ligt op korte afstand van het gezellige centrum van het stadje Prayssac. In dit stadje volop winkels, restaurants en een gezellige wekelijkse markt. Prayssac ligt vlakbij de rivier de Lot. Aan de ene kant de bossen van de prachtige Bouriane, aan de andere kant de wijngaarden van de Lot
Omgeving: Prayssac (Lot) Bekijk dit huisPrachtig en zeer groot huis met apart chalet, geschikt voor (vier-) dubbele bewoning, rustig gelegen aan een klein landweggetje. Het stadje Gourdon met alle faciliteiten ligt vlakbij. Rondom rust en ruimte. Absolute privacy. In 2007 hebben de eigenaren dit ecologische huis zelf ontworpen en laten bouwen. Met bijna 400 m2 oppervlakte is dit een huis vol mogelijkheden. Vanaf het terras achter
Omgeving: Le Vigan (Lot) Bekijk dit huisAan de rand van een pittoresk middeleeuws dorpje ligt dit geheel van 18e eeuwse gebouwen op u te wachten. Ooit een nonnenklooster, meisjesschool en klein huisje. Nu een plek waar zeer succesvolle schildervakanties worden georganiseerd. In een reeds schilderachtig kader komen groepen (tot 14 personen) van allerlei nationaliteiten om een week professionele schilderles te krijgen. Verder worden de gasten culinair
Omgeving: Montfaucon (Lot) Bekijk dit huis