Huizenaanbod

Ruim natuurstenen huis met gite en zwembad. Uitzicht op een meertje.

Vraagprijs: €288000 Ref: CA023

Dit ensemble ligt vlakbij het gezellige dorp Montcuq met winkels, restaurants en volop leven. Mooi uitzicht over het prachtige landschap van dei Quercy Blanc.  Het huis ligt in een helling. Een stukje lager ligt een mooi meertje. Prima privacy en toch niet geisoleerd. Dit is een typisch huis zoals vroeger werd gebouwd in deze omgeving. Met roomwitte stenen en

Omgeving: Montcuq (Lot) Bekijk dit huis

Natuurstenen domaine met drie woningen, diverse schuren, verwarmd zwembad en 2,5 ha grond. Rustige ligging.

Vraagprijs: €298000 Ref: CA891

Geniet op een lome zomerdag van het uitzicht en de tjirpende krekels, een goed boek en een glas rode wijn onder handbereik. Waan u alleen op de wereld terwijl u toch maar tien minuten verwijderd bent van alle voorzieningen. Laat uw dromen werkelijkheid worden want te midden van glooiende akkers en velden vol zonnebloemen, met een vrij en weids uitzicht

Omgeving: Valprionde, montcuq (Lot) Bekijk dit huis

Panoramisch uitzicht, modern comfort, geen verkeersgeluiden, winkels op 10 minuten. Zeer gunstig gelegen!

Vraagprijs: €299000 Ref: C896

Ongelooflijk!! Op enkele minuten van alle grote supermarkten en andere bedrijven van het stadje Cahors. En toch rondom de ongerepte natuur van de Lot. Het huis aan de rand van een uitgestrekte groene vallei. Schitterend en blijvend vrij uitzicht. Buren op gepaste afstand. Alleen de geluiden van de natuur! Het huis is volgens Nederlandse normen gebouwd en bovendien geschikt voor

Omgeving: Pradines (Lot) Bekijk dit huis

Commerciele kans! 3 complete woonhuizen en meerdere schuren op ruim 6 ha grond. Vlakbij dorp.

Vraagprijs: €299000 Ref: CA1091

Dit grote boerenensemble ligt aan een rustig weggetje te midden van glooiende velden en bossen. Vrij uitzicht naar diverse kanten. Dorp met winkel op 5 minuten. Groter dorp op 8 minuten. Het hoofdhuis heeft een entreehal, woonkamer, keuken, bijkeuken, 4 slaapkamers, 2 badkamers, 2x toilet, garage. Enorme zolder met mogelijkheden. Het huis heeft nieuwe kozijnen (dubbel glas) en de muren zijn geïsoleerd. Er

Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huis

Uniek mooi uitzicht!! Ruim natuurstenen huis met grote schuur in goede staat met zwembad. 3,5 ha grond

Vraagprijs: €312500 Ref: CA1093

Een geweldig natuurstenen ensemble op een hoog punt met volop privacy en supoer-uitzicht. Slechts 3 andere huizen in de directe omgeving. 4 km van dorp. De stad Gourdon met supermarkten op nog geen 10 km. Hier geniet u van absoluut ongerepte natuur. Enerzijds lijkt het huis helemaal afgelegen te liggen maar in feite ligt de wereld om de hoek! Via een lange klim

Omgeving: Saint Germain du Bel Air (Lot) Bekijk dit huis

Uniek boerenensemble met enorm veel gebouwen en 7 ha grond. Veel mogelijkheden!!

Vraagprijs: €312500 Ref: CA1087

Een enorm ensemble met erg veel mogelijkheden. Vlakbij een stil dorpje met bakker. Grote boerderij met hoofd-woning en apartement (totaal 190 m2). Tweede huis (90 m2). Grote natuurstenen schuur (250 m2). Enorme werkplaats/loods, o.a. met smeerput (290 m2). Tweede grote schuur/loods (250 m2). Opslagruimte (230 m2)  Kortom: teveel om op te noemen. Zeer rustig gelegen buiten het dorpje. Ideaal voor paardenliefhebbers, opslag

Omgeving: Montgestie (Lot) Bekijk dit huis

Groots ensemble: prachtig gerestaureerd hoofdhuis. Enorme boerderij ter restauratie, recent huis en 2,5 ha grond. Uitzicht!

Vraagprijs: €320000 Ref: 1084

Op een hoog, rustig punt met fraai uitzicht naar meerdere kanten. Op enkele km van alle grote supermarkten en andere winkels. Geen verkeerslawaai en toch niet eenzaam. Dit natuurstenen ensemble bestaat uit een direct bewoonbaar prachtig hoofdhuis, een bewoonbaar tweede huis en een grote boerderij met schuur ter restauratie. Hoofdhuis: Dit grote gebouw is recent compleet gerestaureerd.  Goede isolatie

Omgeving: soturac (Lot) Bekijk dit huis

Recent huis (2006) in authentieke stijl met modern comfort op bijna 4000 m2 grond

Vraagprijs: €323000 Ref: 357

Dit prachtige huis ligt op 2 km van het aan de rivier de Lot gelegen Prayssac.  In het stadje supermarkten, winkels en restaurants. Vrijdags een gezellige markt. Het huis buiten staat in een zeer rustige omgeving.  Vanuit de tuin en het huis kijkt u vrij uit over de natuur. Rustig gelegen en toch niet eenzaam. Entree tot het terrein

Omgeving: Prayssac (Lot) Bekijk dit huis

Fraaie villa in Quercy stijl met zwembad en gastenchalet op 6500 m2. Vlakbij Gourdon

Vraagprijs: €325000 Ref: C1281

Op drie minuten rijden of 10 minuten lopen van het centrum van het middeleeuwse stadje Gourdon. Tussen de struiken door kun je in de verte het stadje zien liggen met de torens van de karakteristieke grote kerk. Het huis ligt In een rustig wijkje met veel ruimte rondom. Modern comfort en echt instapklaar. Met 4 slaapkamers en twee badkamers, moderne keuken, eetkamer,

Omgeving: Gourdon (Lot) Bekijk dit huis

Dit zoekt u!!  Twee vrijstaande woningen met zwembad en schitterend uitzicht. Zeer rustig glegen, maar niet eenzaam.

Vraagprijs: €325000 Ref: CA011

Vrij gelegen maar niet eenzaam, op 10 minuten van het stadje Prayssac, in een prachtig gebied vindt u dit heerlijke ensemble. De eerste woning heeft één slaapkamer, een mezzanine (= slaapzoldertje), keuken, eetkamer, zitkamer, badkamer en apart toilet. Vanaf het terras kunt u genieten van het schitterende uitzicht. Deze woning is goed geïsoleerd en wordt verwarmd door een, goed geïnstalleerde,

Omgeving: Goujounac (Lot) Bekijk dit huis