Huizenaanbod

Prachtig gerestaureerd natuurstenen huis met zwembad op 7000 m2 grond.

Vraagprijs: €329000 Ref: CA191

Aan een rustig landweggetje tussen twee dorpen. Geen buren te zien. Wel prachtig uitzicht op het schitterende landschap rondom. Dorp met winkels op 7 minuten. Een prachtig huis op een prachtige locatie. Begane grond Een zeer complete keuken met kookeiland, dubbele koelkast en veel ruimte. Openslaande deuren naar het terras met eettafel en stoelen. Open doorgang naar eetgedeelte in zitkamer met

Omgeving: Lherm (Lot) Bekijk dit huis

Commerciële kans! 3 complete woonhuizen en meerdere schuren op ruim 6 ha grond. Vlakbij dorp.

Vraagprijs: €340000 Ref: CA1091

Dit grote authentieke boerenensemble ligt aan een rustig weggetje te midden van glooiende velden en bossen. Vrij uitzicht naar diverse kanten. Dorp met winkel op 5 minuten. Groter dorp op 8 minuten. Het hoofdhuis heeft een entreehal, woonkamer, keuken, bijkeuken, 4 slaapkamers, 2 badkamers, 2x toilet, garage. Enorme zolder met mogelijkheden. Het huis heeft nieuwe kozijnen (dubbel glas) en de muren zijn geïsoleerd.

Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig ensemble met paardenstallen en weiland. Tevens chambre d’ hotes.

Vraagprijs: €355000 Ref: 565

Heerlijk vrij gelegen in de bossen. Rondom enkele weilanden. Geen verkeersgeluiden. Dorp met winkels etc op minder dan 10 minuten. Het hoofdhuis is gecreëerd in een grote schuur. Entree in ruime hal. Doorgang naar de enorme woonkamer met grote schouw en rondom een prachtige mezzanine. Op de begane grond de keuken/eetkamer, een bijkeuken, douche/toilet, slaapkamer, studeerkamer, dubbele garage

Omgeving: Montclera (Lot) Bekijk dit huis

Weer te koop! 13 ha ongerepte natuur en een prachtig natuurstenen huis.

Vraagprijs: €385000 Ref: C072

Voedselbos, naturisme, paarden houden, alles is hier mogelijk. Als u van natuur houdt kunt u hier volop genieten. Dit natuurstenen huis ligt op een kavel van ruim 13 hectare bos en weide. Momenteel is het terrein door goed natuurbeheer een prachtig divers gebied waar veel wilde dieren zich thuisvoelen. Reeën, dassen, uilen, wespendieven, noem het maar op. Privé wandelpaden maken

Omgeving: Puy l’Évêque (Lot) Bekijk dit huis

Een compleet gehuchtje voor u!? Huis en 3 gites. Zwembad. Schuur.  Erg rustig gelegen

Vraagprijs: €390000 Ref: BA094

Aan een weggetje zonder doorgaand verkeer ligt, al enkele eeuwen te midden van de prachtige natuur, dit natuurstenen gehuchtje. Het terrein is deels hellend en dat biedt schitterend uitzicht op de omgeving. Huis : (125 m2): U komt binnen in de grote woonkamer met inbouw open haard, ruime eetkeuken met grote schuifdeuren naar het terras met het mooie zwembad. Master bedroom met

Omgeving: Les Arques (Lot) Bekijk dit huis

Schitterend gerestaureerd natuurstenen ensemble: hoofdhuis, gastenhuis en prachtig zwembad iaan de rand van een klein dorpje aan de Lot

Vraagprijs: €399000 Ref: BA188

Touzac is een lieflijk dorpje aan de rivier. In het dorp een bar, postkantoortje en kapper. Er komt een rijdende bakker langs. Voor winkels kunt u naar Montayral bij Fumel (10 minuten rijden) of naar Puy l’ Eveque (11 minuten). Rondom de prachtige natuur van de Lot-vallei. Dit natuurstenen ensemble is de afgelopen jaren met veel smaak en vakmanschap verfraaid. Alles in

Omgeving: Touzac (Lot) Bekijk dit huis

Geweldig gelegen natuurstenen ensemble op 7,4 ha grond. Zeer rustig gelegen

Vraagprijs: €415000 Ref: BA112

In een klein dorpje vlakbij het aan de rivier de Lot gelegen middeleeuwse stadje Puy l’Evêque, ligt dit natuurstenen ensemble. Temidden van schitterende bossen met fraaie doorkijkjes naar boeren akkertjes op 7,4ha eigen terrein, biedt dit huis u een oase aan rust. Ziet u zichzelf al zitten aan de rand van het zwembad met rondom u de fluitende

Omgeving: Puy l’Eveque (Lot) Bekijk dit huis

Commerciële kans!! Traditionele boerderij met gites voor 14 personen en zwembad op 2 ha

Vraagprijs: €450000 Ref: BA0182

Rustig gelegen op 2 minuten van een levendig dorp met winkels en restaurants. Gourdon met alle voorzieningen op 15 minuten. Het woonhuis heeft 3 verdiepingen van elk 50 m2. Compleet gerenoveerd tot een comfortabel huis. Zeer comfortabel, goed geïsoleerd. Onderste etage: grote centrale kamer, toilet, berging, stookruimte (CV) Middelste etage: woonkamer met schouw, keuken, slaapkamer, badkamer/toilet, zijkamer. Bovenste etage: 2 slaapkamers, badkamer. Veel

Mooi vrij gelegen recent huis (1967) in Quercy stijl met bijna 7000 m2 grond, vrij utzicht en zwembad.

Vraagprijs: €450000 Ref: BA124

Dit heerlijke huis ligt op een heuvel met prachtig, vrij uitzicht over een weidse groene vallei. Twee dorpen met winkels en weekmarkt op enkele minuten rijden. Gourdon met alle supermarkten op 20 minuten. Het huis is gebouwd in 1967 en in recente jaren volledig ge-restyled. Zeer comofortabel en absoluut instapklaar. Ruime entree met ernaast een bijkeuken en een toilet. Grote moderne keuken (16

Prachtig 18e eeuws wijn domein met veel schuurruimte en zwembad op 3 ha grond.

Vraagprijs: €475000 Ref: BA0114

Aan het einde van een laantje zonder verkeer. Aan de rand van een rustig middeleeuws dorpje. 5 minuten van een supermarkt. 10 minuten naar het prachtige stadje Cahors. Dit prachtige pand uit 1785 is 20 jaar geleden geheel gerestaureerd en sindsdien perfect bijgehouden. Hoge plafonds, prachtige oorspronkelijke details, goede isolatie en overal dubbel glas. Op het laagste niveau 2 enorme gewelfde wijnkelders van elk 70 m2.

Omgeving: Espere (Lot) Bekijk dit huis