Huizenaanbod

Prominent voormalig wijn domein met grote schuur, zwembad , 3 ha en schitterend uitzicht

Vraagprijs: €615000 Ref: AA0113

Prachtig gelegen met een uniek uitzicht. Dominant voormalig wijndomein uit 1818 met 300 m2 bewoonbaar oppervlak. Zeer geschikt voor allerlei doeleinden, zoals groepsevenementen, cursussen, het houden van paarden, klassieke auto’s, teveel om op te noemen. Via een fraaie trap en een monumentale entreedeur komt u in een van de salons. Op deze etage nog een grote keuken, een boudoir/toilet, tweede

Omgeving: Proche Prayssac (Lot) Bekijk dit huis

Schitterend Quercy-stijl huis met grote gite, studio, zwembad, schuur en 9 ha grond. Vrij uitzicht!

Vraagprijs: €645000 Ref: AA561

Dit unieke ensemble ligt op een heuveltop vlakbij een stil gehucht. Cahors op 20 min. Snelweg op 15 min. Dorp met winkels op 5 minuten. Vrij uitzicht rondom. Het huis, met traditionele pigeonnier (duiventoren) verkeert in uitstekende staat van onderhoud met modern comfort en toch alle authentieke details. Op de begane grond (de vroegere stallen) een zeer ruimte zomerkeuken (36 m2) met prachtige schouw.

Omgeving: Catus (Lot) Bekijk dit huis

Groots en landelijk wonen vlakbij levendig stadje

Vraagprijs: €685750 Ref: AA132

Tussen wijngaarden, bossen en weilanden ligt aan de rand van een levendig stadje, deze schitterend gerenoveerde herenboerderij. Het eerste wat opvalt is de 150m lange oprijlaan met aan weerszijden volwassen bomen. Via deze oprijlaan komt u op een ruime binnenplaats met toegang tot het huis, de toren met daarin het gastenhuis, zwembad, schuur en ruime overkapping (40m2) waar de auto‚Ä

Omgeving: Prayssac (Lot) Bekijk dit huis

commerciele kans! Mooi gelegen camping met prachtig huis met restaurant,  meertje en groot zwembad op 4,5 ha grond

Vraagprijs: €855000 Ref: CA0122

Al 40 jaar draait deze camping zeer goed. Alles perfect onderhouden, bijgehouden en/of vernieuwd. Instapklaar. Het huis, oorspronkelijk een molen, ligt vrij achteraan op het terrein. Het is een goed woonhuis met een inpandig appartement en erg veel ruimte ter verdere ontwikkeling. Er is cv op gas. Het terrein heeft een eigen bron. Er zijn momenteel 90 kampeerplaatsen. Ruim voldoende sanitair

Omgeving: Montcabrier (Lot) Bekijk dit huis

Een handzaam chateau op een uniek punt met uitzicht op de vallei van de rivier de Lot. 12 ha grond.

Vraagprijs: €860000 Ref: AA931

Chateau te koop! Dominant gesitueerd met een magnifiek uitzicht over de vallei van de rivier de Lot. Binnen drie minuten bent u in een dorp met alle voorzieningen.  Waan u in de late middeleeuwen want alle originele details zijn bewaard gebleven. Of geniet gewoon vanaf √©√©n van de terrassen van een heerlijk glas wijn terwijl u met uw vrienden,

Prachtig landgoed met 13 ha grond. Absolute rust en privacy op 5 min van stadje Gourdon

Vraagprijs: €895000 Ref: 546

ABSOLUUT UNIEK!! In het kort: zeer fraaie authentieke combinatie van twee huizen. Onder architectuur gerestaureerd. 8 slaapkamers, 5 badkamers, vloerverwarming, groot zwembad met poolhouse, absolute privacy met 13 ha eigen grond, stadje met alle voorzieningen op 5 minuten. Omschrijving: Dit geweldige ensemble is in recente jaren compleet gerestaureerd en voorzien van alle moderne comfort. Toch is het authentieke karakter goed bewaard gebleven. Het middeleeuwse

Omgeving: Gourdon (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig domaine met meerdere gastenverblijven/gites en zwembad op 2,5 ha.

Vraagprijs: €990000 Ref: 672

Uniek ensemble!! Zeer landelijk gelegen en toch op slechts 5 autominuten van een middeleeuws stadje met alle voorzieningen. Het betreft een schitterend gerenoveerd maison Bourgeoise (17e eeuw) en diverse bijgebouwen, een heerlijk zwembad, ruim terrein en prachtig vrij uitzicht. In de bijgebouwen 3 zeer comfortabele gastenverblijven. Zeer opvallend is het prachtige hoofdhuis.  Waarschijnlijk is met de bouw begonnen rond 1650, terwijl de