Huizenaanbod

Een compleet gehuchtje voor u!? Huis en 3 gites. Zwembad. Schuur.  Erg rustig gelegen

Vraagprijs: €390000 Ref: BA094

Aan een weggetje zonder doorgaand verkeer ligt, al enkele eeuwen te midden van de prachtige natuur, dit natuurstenen gehuchtje. Het terrein is deels hellend en dat biedt schitterend uitzicht op de omgeving. Huis : (125 m2): U komt binnen in de grote woonkamer met inbouw open haard, ruime eetkeuken met grote schuifdeuren naar het terras met het mooie zwembad. Master bedroom met

Omgeving: Les Arques (Lot) Bekijk dit huis

Schitterend gerestaureerd natuurstenen ensemble: hoofdhuis, gastenhuis en prachtig zwembad iaan de rand van een klein dorpje aan de Lot

Vraagprijs: €399000 Ref: BA188

Touzac is een lieflijk dorpje aan de rivier. In het dorp een bar, postkantoortje en kapper. Er komt een rijdende bakker langs. Voor winkels kunt u naar Montayral bij Fumel (10 minuten rijden) of naar Puy l’ Eveque (11 minuten). Rondom de prachtige natuur van de Lot-vallei. Dit natuurstenen ensemble is de afgelopen jaren met veel smaak en vakmanschap verfraaid. Alles in

Omgeving: Touzac (Lot) Bekijk dit huis

Mooi vrij gelegen huis met gasten appartement op bijna 7000 m2 grond, vrij uitzicht en zwembad.

Vraagprijs: €450000 Ref: BA124

Dit heerlijke huis ligt op een heuvel met prachtig vrij uitzicht over een weidse groene vallei. Ideale zonligging. Twee dorpen met winkels en weekmarkt op enkele minuten rijden. Gourdon met alle supermarkten op 20 minuten. Het huis is gebouwd in 1977 en in recente jaren volledig ge-restyled. Zeer comfortabel en absoluut instap klaar. Ruime entree met ernaast een bijkeuken, berging en toilet.

Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huis

Stilte en optimale privacy midden op 4,6 ha bos en weide.

Vraagprijs: €450000 Ref: BA141

Op vijf minuten van een dorp met alle voorzieningen ligt dit ware paradijs. Een ruim huis met mooi uitzicht, drie slaapkamers met ieder een eigen badkamer, grote berging, schuur, dubbele garage, tuinschuur, midden op een terrein van 4,5 ha. Via de intercom meldt u zich bij de poort, deze wordt vanuit huis bediend, en als u binnen mag komen rijdt u

Omgeving: Puy l’Eveque (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig 18e eeuws wijn domein met veel schuurruimte en zwembad op 3 ha grond.

Vraagprijs: €475000 Ref: BA0114

Aan het einde van een laantje zonder verkeer. Aan de rand van een rustig middeleeuws dorpje. 5 minuten van een supermarkt. 10 minuten naar het prachtige stadje Cahors. Dit prachtige pand uit 1785 is 20 jaar geleden geheel gerestaureerd en sindsdien perfect bijgehouden. Hoge plafonds, prachtige oorspronkelijke details, goede isolatie en overal dubbel glas. Op het laagste niveau 2 enorme gewelfde wijnkelders van elk 70 m2.

Omgeving: Espere (Lot) Bekijk dit huis

Moet weg, dus BIEDEN!! Schitterend huis op een dominante plek met uitzicht over een mooie vallei met een rustig dorpje.

Vraagprijs: €495000 Ref: BA085

Grote supermarkt op 5 minuten en 10 minuten van het stadje Cahors met alle winkels, restaurants, scholen, ziekenhuis, station, etc. Het geheel bestaat uit een groot woonhuis met zes slaapkamers en drie badkamers, gastenhuis met twee slaapkamers, een grote garage, zwembad met poolhouse en nog een schuur van   ongeveer 40 m2. Woonhuis: Via de brede trap komt u op het terras met

Omgeving: Crayssac (Lot) Bekijk dit huis

Schiterende villa (2007), gebouwd in natuursteen, met zwembad en enorm bijgebouw (nu een klein theater) en 2,1 ha grond

Vraagprijs: €549000 Ref: 691B

Rustig gelegen tussen twee dorpen met winkels en met directe toegang tot uitgestrekte natuurgebieden. Winkels op 5 minuten. Stad op 15 minuten. Op de grens van de departementen Lot en Dordogne. Het huis is onder architectuur gebouwd met veel oog voor kwaliteit en degelijkheid.  Zeer comfortabel, perfecte isolatie, veel leefruimte. Ruime entreehal met doorkijk door het hele huis naar de tuin

Omgeving: Frayssinet le Gelat (Lot) Bekijk dit huis

Tijdelijk uit de verkoop.  Wat een prachtig huis!! Midden op 4 ha grond gelegen en met panoramisch uitzicht!.

Vraagprijs: €585000 Ref: BA081

Op schitterende lokatie gelegen, met fabuleus uitzicht en toch nog geen tien minuten van alle grote winkels! Via een lange oprijlaan komt u bij dit puntgaaf gerestaureerde huis. Het bijzondere aan dit huis is dat het midden op het uit bos en weide bestaande terrein staat. Vanuit alle kamers in huis kunt u genieten van het schitterende uitzicht. U komt

Omgeving: Les Junies (Lot) Bekijk dit huis

Uniek natuurstenen ensemble met schitterend uitzicht over de vallei van de Lot

Vraagprijs: €587000 Ref: BA073

Stelt u zich eens voor: een middeleeuws dorpje aan de rivier de Lot. In de hoger gelegen oude dorpskern staat het kerkje uit de 14e eeuw. Bovenop de heuvel het chateau. Een smal laantje loopt omhoog van het kerkje naar het kasteel. Aan dit laantje liggen een paar huizen. Er heerst hier, hoog boven het dorp en de rivier, een

Omgeving: Puy l’ Eveque (Lot) Bekijk dit huis

Sensationeel ensemble!! schitterende ligging, perfecte staat,6080 m2 grond (mogelijk tot 7 ha) , uitzicht rondom.

Vraagprijs: €590000 Ref: AA2051

Dit ensemble ligt op een heuvel, omgeven door 7 ha velden en bossen. Slechts enkele andere ensembles op ‘gepaste afstand’. 10 minuten rijden naar Puy l’ Évêque.  20 Minuten naar Prayssac of Fumel voor de supermarkten. Geen passerend verkeer. Rondom vrij uitzicht. Oorspronkelijk was dit een boerderij met verdedigingstoren uit de zeventiende eeuw. Onder architectuur gerestaureerd met respect voor authentieke details.

Omgeving: Puy l’Évêque (Lot) Bekijk dit huis