Huizenaanbod

Fraaie villa in Quercy stijl met zwembad en gastenchalet op 6500 m2. Vlakbij Gourdon

Vraagprijs: €325000 Ref: C1281

Op drie minuten rijden of 10 minuten lopen van het centrum van het middeleeuwse stadje Gourdon. Tussen de struiken door kun je in de verte het stadje zien liggen met de torens van de karakteristieke grote kerk. Het huis ligt In een rustig wijkje met veel ruimte rondom. Modern comfort en echt instapklaar. Met 4 slaapkamers en twee badkamers, moderne keuken, eetkamer,

Omgeving: Gourdon (Lot) Bekijk dit huis

Dit zoekt u!!  Twee vrijstaande woningen met zwembad en schitterend uitzicht. Zeer rustig gelegen, maar niet eenzaam.

Vraagprijs: €325000 Ref: CA011

Vrij gelegen maar niet eenzaam, op 10 minuten van het stadje Prayssac, in een prachtig gebied vindt u dit heerlijke ensemble. De eerste woning heeft één slaapkamer, een mezzanine (= slaapzoldertje), keuken, eetkamer, zitkamer, badkamer en apart toilet. Vanaf het terras kunt u genieten van het schitterende uitzicht. Deze woning is goed geïsoleerd en wordt verwarmd door een, goed geïnstalleerde,

Omgeving: Goujounac (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig gerestaureerd natuurstenen huis met zwembad op 7000 m2 grond.

Vraagprijs: €329000 Ref: CA191

Aan een rustig landweggetje tussen twee dorpen. Geen buren te zien. Wel prachtig uitzicht op het schitterende landschap rondom. Dorp met winkels op 7 minuten. Een prachtig huis op een prachtige locatie. Begane grond Een zeer complete keuken met kookeiland, dubbele koelkast en veel ruimte. Openslaande deuren naar het terras met eettafel en stoelen. Open doorgang naar eetgedeelte in zitkamer met

Omgeving: Lherm (Lot) Bekijk dit huis

!Rustiger kunt u niet zitten! In beschermd natuurgebied.  Geweldig gelegen ensemble op 4 ha grond. Oprijlaan 2 km!!

Vraagprijs: €330000 Ref: CA892

De eindeloze oprijlaan kronkelt langs weilanden met wat koeien en schapen. Geen huis te zien! Echt een eerlijk ensemble, gelegen in het Parc Naturel des Causses du Quercy. En toch de snelweg A20 (Toulouse - Parijs) op 6 minutren rijden en het dorp Labastide Murat met winkels en restaurants op 5 minuten rijden. Maar hier hoort u alleen de geluiden van de

Omgeving: Labastide murat (Lot) Bekijk dit huis

Commerciële kans! 3 complete woonhuizen en meerdere schuren op ruim 6 ha grond. Vlakbij dorp.

Vraagprijs: €340000 Ref: CA1091

Dit grote authentieke boerenensemble ligt aan een rustig weggetje te midden van glooiende velden en bossen. Vrij uitzicht naar diverse kanten. Dorp met winkel op 5 minuten. Groter dorp op 8 minuten. Het hoofdhuis heeft een entreehal, woonkamer, keuken, bijkeuken, 4 slaapkamers, 2 badkamers, 2x toilet, garage. Enorme zolder met mogelijkheden. Het huis heeft nieuwe kozijnen (dubbel glas) en de muren zijn geïsoleerd.

Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huis

Charmant ensemble, momenteel een chambre d’hôtes met zwembad en paardenstallen

Vraagprijs: €383500 Ref: 565

Heerlijk vrij gelegen in de bossen. Rondom enkele weilanden. Geen verkeersgeluiden. Dorp met winkels etc op minder dan 10 minuten. Het hoofdhuis is gecreëerd in een grote schuur. Entree in ruime hal. Doorgang naar de enorme woonkamer met grote schouw en rondom een prachtige mezzanine. Op de begane grond de keuken/eetkamer, een bijkeuken, douche/toilet, slaapkamer, studeerkamer, dubbele garage

Omgeving: Montclera (Lot) Bekijk dit huis

13 ha ongerepte natuur en een prachtig natuurstenen huis.

Vraagprijs: €385000 Ref: C072

Voedselbos, naturisme, paarden houden, alles is hier mogelijk. Als u van natuur houdt kunt u hier volop genieten. Dit natuurstenen huis ligt op een kavel van ruim 13 hectare bos en weide. Momenteel is het terrein door goed natuurbeheer een prachtig divers gebied waar veel wilde dieren zich thuisvoelen. Reeën, dassen, uilen, wespendieven, noem het maar op. Privé wandelpaden maken

Omgeving: Puy l’Évêque (Lot) Bekijk dit huis

Schitterend gerestaureerd natuurstenen ensemble: hoofdhuis, gastenhuis en prachtig zwembad iaan de rand van een klein dorpje aan de Lot

Vraagprijs: €399000 Ref: BA188

Touzac is een lieflijk dorpje aan de rivier. In het dorp een bar, postkantoortje en kapper. Er komt een rijdende bakker langs. Voor winkels kunt u naar Montayral bij Fumel (10 minuten rijden) of naar Puy l’ Eveque (11 minuten). Rondom de prachtige natuur van de Lot-vallei. Dit natuurstenen ensemble is de afgelopen jaren met veel smaak en vakmanschap verfraaid. Alles in

Omgeving: Touzac (Lot) Bekijk dit huis

Commerciële kans!! Traditionele boerderij met gites voor 14 personen en zwembad op 2 ha

Vraagprijs: €450000 Ref: BA0182

Rustig gelegen op 2 minuten van een levendig dorp met winkels en restaurants. Gourdon met alle voorzieningen op 15 minuten. Het woonhuis heeft 3 verdiepingen van elk 50 m2. Compleet gerenoveerd tot een comfortabel huis. Zeer comfortabel, goed geïsoleerd. Onderste etage: grote centrale kamer, toilet, berging, stookruimte (CV) Middelste etage: woonkamer met schouw, keuken, slaapkamer, badkamer/toilet, zijkamer. Bovenste etage: 2 slaapkamers, badkamer. Veel

Grandeur!! Schitterend huis op een dominante plek met uitzicht over een mooie vallei met een rustig dorpje.

Vraagprijs: €495000 Ref: BA085

Grote supermarkt op 5 minuten en 10 minuten van het stadje Cahors met alle winkels, restaurants, scholen, ziekenhuis, station, etc. Het geheel bestaat uit een groot woonhuis met zes slaapkamers en drie badkamers, gastenhuis met twee slaapkamers, een grote garage, zwembad met poolhouse en nog een schuur van   ongeveer 40 m2. Woonhuis: Via de brede trap komt u op het terras met

Omgeving: Crayssac (Lot) Bekijk dit huis