Huizenaanbod

Prachtig ruim, natuurstenen huis (voorheen een grote schuur, 400 m2) met 2 woningen en 2 appartementen, zwembad en 6 ha terrein

Vraagprijs: €565000 Ref: BA021

Zeer rustig gelegen in een gehuchtje omringd door bossen en landerijen. 20 minuten van Figeac. Kleinere plaats met winkels op 10 minuten. In het gehucht 3 andere woningen. Geen doorgaand verkeer, alleen een klein weggetje naar het gehucht. Deze enorme boerenschuur is in recente jaren omgetoverd tot een prachtig complex met veel mogelijkheden. Op de begane grond 2 ruime appartementen (80 m2), elk met prachtige

Omgeving: montet et bouxal (Lot) Bekijk dit huis

Wat een prachtig huis!! Midden op 4 ha grond gelegen en met panoramisch uitzicht!.

Vraagprijs: €585000 Ref: BA081

Op schitterende lokatie gelegen, met fabuleus uitzicht en toch nog geen tien minuten van alle grote winkels! Via een lange oprijlaan komt u bij dit puntgaaf gerestaureerde huis. Het bijzondere aan dit huis is dat het midden op het uit bos en weide bestaande terrein staat. Vanuit alle kamers in huis kunt u genieten van het schitterende uitzicht. U komt

Omgeving: Les Junies (Lot) Bekijk dit huis

Uniek natuurstenen ensemble met schitterend uitzicht over de vallei van de Lot

Vraagprijs: €587000 Ref: BA073

Stelt u zich eens voor: een middeleeuws dorpje aan de rivier de Lot. In de hoger gelegen oude dorpskern staat het kerkje uit de 14e eeuw. Bovenop de heuvel het chateau. Een smal laantje loopt omhoog van het kerkje naar het kasteel. Aan dit laantje liggen een paar huizen. Er heerst hier, hoog boven het dorp en de rivier, een

Omgeving: Puy l’ Eveque (Lot) Bekijk dit huis

Schitterend Quercy-stijl huis met grote gite, studio, zwembad, schuur en 9 ha grond. Vrij uitzicht!

Vraagprijs: €645000 Ref: AA561

Dit unieke ensemble ligt op een heuveltop vlakbij een stil gehucht. Cahors op 20 min. Snelweg op 15 min. Dorp met winkels op 5 minuten. Vrij uitzicht rondom. Het huis, met traditionele pigeonnier (duiventoren) verkeert in uitstekende staat van onderhoud met modern comfort en toch alle authentieke details. Op de begane grond (de vroegere stallen) een zeer ruimte zomerkeuken (36 m2) met prachtige schouw.

Omgeving: Catus (Lot) Bekijk dit huis

NIEUW!! Sensationeel ensemble!! schitterende ligging, perfecte staat, 7 ha grond, uitzicht rondom.

Vraagprijs: €645000 Ref: AA2051

Dit ensemble ligt op een heuvel, omgeven door 7 ha velden en bossen. Slechts enkele andere ensembles op ‘gepaste afstand’. 10 minuten rijden naar Puy l’ Évêque.  20 Minuten naar Prayssac of Fumel voor de supermarkten. Geen passerend verkeer. Rondom vrij uitzicht. Oorspronkelijk was dit een boerderij met verdedigingstoren uit de zeventiende eeuw. Alles recent gerestaureerd met respect voor authentieke details.

Omgeving: Puy l’Évêque (Lot) Bekijk dit huis

Een droomensemble op rustige locatie, 2,7 ha grond. Zwembad. Gastenhuis. Uniek!

Vraagprijs: €647000 Ref: AA1091

Ooit stond op dit prachtige terrein een sfeervol natuurstenen herdershuisje. In 2001 is dit huisje volledig gerestaureerd en geïntegreerd in een onder architectuur gebouwde grote aanbouw Het geheel is een kundige combinatie van authenticiteit en modern comfort. Veel licht en veel ruimte. Comfortabel in alle opzichten. Prachtig vrij uitzicht naar meerdere kanten. Het totale woonhuis heeft 265 m2 woonruimte. Het oude

Prachtig 18e eeuws manoir met even prachtig gastenhuis, veel extra ruimtes, zwembad en 2,4 ha grond met eigen meer.

Vraagprijs: €780000 Ref: AA1093

Aan de rand van een levendig klein dorp in de prachtige Bouriane streek. Winkels op 2 km. Stadjes op 15 km. Rondom de prachtige natuur van de Bouriane regio in de Lot. Dit schitterende ensemble is in recente jaren geheel gerenoveerd met veel oog voor kwaliteit en respect voor authenticiteit. Het manoir: Begane grond: zeer ruime salon met hoog plafond en schitterende

Omgeving: Cazals (Lot) Bekijk dit huis

Een handzaam chateau op een uniek punt met uitzicht op de vallei van de rivier de Lot. 12 ha grond.

Vraagprijs: €860000 Ref: AA931

Chateau te koop! Dominant gesitueerd met een magnifiek uitzicht over de vallei van de rivier de Lot. Binnen drie minuten bent u in een dorp met alle voorzieningen.  Waan u in de late middeleeuwen want alle originele details zijn bewaard gebleven. Of geniet gewoon vanaf één van de terrassen van een heerlijk glas wijn terwijl u met uw vrienden,

Omgeving: Prayssac (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig landgoed met 13 ha grond. Absolute rust en privacy op 5 min van stadje Gourdon

Vraagprijs: €895000 Ref: 546

ABSOLUUT UNIEK!! In het kort: zeer fraaie authentieke combinatie van twee huizen. Onder architectuur gerestaureerd. 8 slaapkamers, 5 badkamers, vloerverwarming, groot zwembad met poolhouse, absolute privacy met 13 ha eigen grond, stadje met alle voorzieningen op 5 minuten. Omschrijving: Dit geweldige ensemble is in recente jaren compleet gerestaureerd en voorzien van alle moderne comfort. Toch is het authentieke karakter goed bewaard gebleven. Het middeleeuwse

Omgeving: Gourdon (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig domaine op 2,5 ha.

Vraagprijs: €990000 Ref: 672

Uniek ensemble!! Zeer landelijk gelegen en toch op slechts 5 autominuten van een middeleeuws stadje met alle voorzieningen. Het betreft een schitterend gerenoveerd maison Bourgeoise (17e eeuw) en diverse bijgebouwen, een heerlijk zwembad, ruim terrein en prachtig vrij uitzicht. In de bijgebouwen 3 zeer comfortabele gastenverblijven. Zeer opvallend is het prachtige hoofdhuis.  Waarschijnlijk is met de bouw begonnen rond 1650, terwijl de