Huizenaanbod

Prachtig ruim, natuurstenen huis (voorheen een grote schuur, 400 m2) met 2 woningen en 2 appartementen, zwembad en 6 ha terrein

Vraagprijs: €565000 Ref: BA021

Zeer rustig gelegen in een gehuchtje omringd door bossen en landerijen. 20 minuten van Fiigeac. Kleinere plaats met winkels op 10 minuten. In het gehucht 3 andere woningen. Geen doorgaand verkeer; alleen een klein weggetje naar het gehucht. Deze enorme boerenschuur is in recente jaren omgetoverd tot een prachtig complex met veel mogelijkheden. Op de begane grond 2 ruime appartementen (80 m2), elk met prachtige

Omgeving: montet et bouxal (Lot) Bekijk dit huis

Authentiek woonhuis met bijgebouwen en vakantiepark op 45 ha

Vraagprijs: €585000 Ref: BA849

Dit ensemble ligt hoog boven een aantrekkelijk dorp (5 minuten afstand). Het woonhuis met zijn bijgebouwen ligt aan de ene kant van een klein weggetje. Lekker vrij en met een fraai uitzicht. Ruime salon en keuken. 4 slaapkamers. modern comfort. Veel schuurruimte. Ertegenover aan het zelfde weggetje (zonder verkeer!) het vakantiepark. Er is ruimte voor zo’n 35 personen in zes verschillende gites.

Omgeving: cazals (Lot) Bekijk dit huis

Zeer ruim authentiek huis met apart gastenhuis, schuur, garage, zwembad en 2 ha grond. Uitzicht !!

Vraagprijs: €599000 Ref: 0184

Net buiten het dorp gelegen, aan de rand van een grote vallei. Prachtig vrij uitzicht.  Winkels op 5 minuten. Cahors op 15 minuten. Dit fraaie huis verkeert in perfecte staat van onderhoud.  Veel grote vertrekken met hoge plafonds en veel authentieke details. Op de leefetage fraaie marmeren vloeren. Modern comfort. Aangebouwd gastenhuis. Grote schuur (kan ook gastenhuis worden). Garage voor 3

Omgeving: Crayssac (Lot) Bekijk dit huis

Schitterend Quercy-stijl huis met grote gite, studio, zwembad, schuur en 9 ha grond. Vrij uitzicht!

Vraagprijs: €645000 Ref: AA561

Dit unieke ensemble ligt op een heuveltop vlakbij een stil gehucht. Cahors op 20 min. Snelweg op 15 min. Dorp met winkels op 5 minuten. Vrij uitzicht rondom. Het huis, met traditionele pigeonnier (duiventoren) verkeert in uitstekende staat van onderhoud met modern comfort en toch alle authentieke details. Op de begane grond (de vroegere stallen) een zeer ruimte zomerkeuken (36 m2) met prachtige schouw.

Omgeving: Catus (Lot) Bekijk dit huis

Een droomensemble op zeer rustige locatie, 2,7 ha grond. Zwembad. Gastenhuis. Uniek!

Vraagprijs: €697500 Ref: AA1091

Ooit stond op dit prachtige terrein een sfeervol natuurstenen herdershuisje. In 2001 is dit huisje volledig gerestaureerd en geïntegreerd in een onder architectuur gebouwde grote aanbouw Het geheel is een kundige combinatie van authetiek en modern. Veel licht en veel ruimte. Comfortabel in alle opzichten. Prachtig vrij uitzicht naar meerdere kanten. Het totale woonhuis heeft 265 m2 woonruimte. Het oude herdershuisje:

Een handzaam chateau op een uniek punt met uitzicht op de vallei van de rivier de Lot. 12 ha grond.

Vraagprijs: €860000 Ref: AA931

Chateau te koop! Dominant gesitueerd met een magnifiek uitzicht over de vallei van de rivier de Lot. Binnen drie minuten bent u in een dorp met alle voorzieningen.  Waan u in de late middeleeuwen want alle originele details zijn bewaard gebleven. Of geniet gewoon vanaf één van de terrassen van een heerlijk glas wijn terwijl u met uw vrienden,

Omgeving: Prayssac (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig 18e eeuws manoir met even prachtig gastenhuis, enorm extra ruimtes, zwembad en 2,4 ha grond met eigen meer.

Vraagprijs: €894000 Ref: AA1093

Aan de rand van een levendig klein dorp in de prachtige Bouriane streek. Winkels op 2 km. Stadjes op 15 km. Rondom de prachtige natuur van de Bouriane regio in de Lot. Dit schitterende ensemble is in recente jaren geheel gerenoveerd met veel oog voor kwalieit en respect voor authenticiteit. Het hoofdhuis: Begane grond: zeer ruime salon met hoog plafond en schouw,

Omgeving: Cazals (Lot) Bekijk dit huis

Natuurstenen droomdomein aan de river de Lot. Met tennisbaan en zwembad.

Vraagprijs: €895000 Ref: 654

Dit unieke domein uit de achttiende eeuw ligt op enkele km van het stadje Prayssac met winkels, restaurants en een grote wekelijkse markt. Rondom de wijngaarden waar de beroemde Cahors wijnen worden geproduceerd. De Lot kabbelt beneden langs de terrassen. Via een imposante poort en een prachtige oprijlaan tussen oude bomen door komt u bij de gebouwen. Het hoofdhuis is

Omgeving: Puy L’ Eveque (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig domaine op 2,5 ha.

Vraagprijs: €990000 Ref: 672

Uniek ensemble!! Zeer landelijk gelegen en toch op slechts 5 autominuten van een middeleeuws stadje met alle voorzieningen. Het betreft een schitterend gerenoveerd maison Bourgeoise (17e eeuw) en diverse bijgebouwen, een heerlijk zwembad, ruim terrein en prachtig vrij uitzicht. Zeer opvallend is het prachtige hoofdhuis.  Waarschijnlijk is met de bouw begonnen rond 1650, terwijl de huidige vorm pas werd verkregen in

Omgeving: Gourdon (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig landgoed met 13 ha grond. Absolute rust en privacy op 5 min van stadje Gourdon

Vraagprijs: €990000 Ref: 546

ABSOLUUT UNIEK!! In het kort: zeer fraaie authentieke combinatie van twee huizen. Onder architectuur gerestaureerd. 8 slaapkamers, 5 badkamers, vloerverwarming, groot zwembad met poolhouse, absolute privacy met 13 ha eigen grond, stadje met alle voorzieningen op 5 minuten. Omschrijving: Dit geweldige ensemble is in recente jaren compleet gerestaureerd en voorzien van alle moderne comfort. Toch is het authentieke karakter goed bewaard gebleven. Het middeleeuwse