Huizenaanbod

Een handzaam chateau op een uniek punt met uitzicht op de vallei van de rivier de Lot. 12 ha grond.

Vraagprijs: €860000 Ref: AA931

Chateau te koop! Dominant gesitueerd met een magnifiek uitzicht over de vallei van de rivier de Lot. Binnen drie minuten bent u in een dorp met alle voorzieningen.  Waan u in de late middeleeuwen want alle originele details zijn bewaard gebleven. Of geniet gewoon vanaf één van de terrassen van een heerlijk glas wijn terwijl u met uw vrienden,

Omgeving: Prayssac (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig domaine op 2,5 ha.

Vraagprijs: €990000 Ref: 672

Uniek ensemble!! Zeer landelijk gelegen en toch op slechts 5 autominuten van een middeleeuws stadje met alle voorzieningen. Het betreft een schitterend gerenoveerd maison Bourgeoise (17e eeuw) en diverse bijgebouwen, een heerlijk zwembad, ruim terrein en prachtig vrij uitzicht. In de bijgebouwen 3 zeer comfortabele gastenverblijven. Zeer opvallend is het prachtige hoofdhuis.  Waarschijnlijk is met de bouw begonnen rond 1650, terwijl de

Omgeving: Gourdon (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig landgoed met 13 ha grond. Absolute rust en privacy op 5 min van stadje Gourdon

Vraagprijs: €990000 Ref: 546

ABSOLUUT UNIEK!! In het kort: zeer fraaie authentieke combinatie van twee huizen. Onder architectuur gerestaureerd. 8 slaapkamers, 5 badkamers, vloerverwarming, groot zwembad met poolhouse, absolute privacy met 13 ha eigen grond, stadje met alle voorzieningen op 5 minuten. Omschrijving: Dit geweldige ensemble is in recente jaren compleet gerestaureerd en voorzien van alle moderne comfort. Toch is het authentieke karakter goed bewaard gebleven. Het middeleeuwse