Huizenaanbod

Knus huis op 7385 m2 grond met mooi uitzicht. 2 min. van dorp. Rustig gelegen.. Commerciele mogelijkheden.

Vraagprijs: €155000 Ref: CA261

Dit unieke huis, boven op een heuvel in een prachtige streek van departement de Lot. Veel toeristische plekken in de omgeving. Prachtig uitzicht over een groot dal. Rondom rust en ruimte. Het huis ligt aan de rand van een gehuchtje met 7 andere huizen. Op het terrein optimale privacy. In de afgelopen jaren is deze woning vanuit een ruïne tot

Omgeving: Salviac (Lot) Bekijk dit huis

Terug in de verkoop! Vrij gelegen huis(1984) met 2 garages op bijna 5000 m2 grond. Rustig gelegen.

Vraagprijs: €189000 Ref: C30405

Dit verrassende huis ligt aan een mooi landweggetje dat door de bossen en het boerenland tussen twee dorpen slingert. Mooi vrij uitzicht naar alle kanten. Terrein met veel fruitbomen. 3 km van dorp met alle voorzieningen. Binnenkomst in een grote veranda voor het huis.  Deze ligt op het zuiden en zorgt in de heldere winterdagen voor een goede extra verwarming.

Omgeving: Cazals (Lot) Bekijk dit huis

Charmant huis met klein appartement en schuur op 2 ha grond. Heerlijk vrij gelegen. Nog 2 ha bosgrond op kleine afstand.

Vraagprijs: €199000 Ref: C30504

Op loopafstand van een mooi dorpje met bakker ligt dit huis geheel vrij met mooi uitzicht over eigen grond. Er ligt 2 ha weiland en bos direct bij het huis. Op korte afstand nog eens 2 ha bos. Het huis dateert uit de jaren ‘50 en is van binnen wel gedateerd. Als grote voordelen echter een splinternieuwe warmtepomp en nieuwe kozijnen met dubbel

Omgeving: Thedirac (Lot) Bekijk dit huis

Een fijn huis (1982) op een rustige locatie in de bossen.  Vlakbij aantrekkelijk dorp met winkels

Vraagprijs: €230000 Ref: C262

Dit uitstekend onderhouden huis ligt heerlijk vrij, midden op de 5000 m2 eigen grond.  Nagenoeg geen geluiden van verkeer of omwonenden. Een kort stukje de heuvel af naar het dorp met bakker, weekmarkt, restaurantjes en diverse andere winkeltjes.  Mooi uitzicht over de ongerepte natuur. Optimakle privacy. U komt binnen in een hal van waaruit u linksaf de woonkamer inloopt.

Omgeving: Catus (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig gerestaureerd natuurstenen huis met schuurtje op 4000 m2 grond. Rustig gelegen.

Vraagprijs: €241500 Ref: CA2111

Dit pareltje ligt in een mooi natuurstenen gehuchtje vlakbij het dorpje Montgesty. Heerlijk rustig maar niet eenzaam. Oorspronkelijk een tabaksschuur maar inmiddels met behulp van goede materialen en veel smaak omgetoverd tot een wonderschoon huisje met bijna 100 m2 woonoppervlak. U komt binnen in de ruime woonkamer met prachtige schouw en zo goed als nieuwe half open keuken. De gehele benedenverdieping

Omgeving: Montgesty (Lot) Bekijk dit huis

Recent huis (2013) op 4000 m2 met vrij uitzicht. Rustig gelegen

Vraagprijs: €249000 Ref: C0126

Heerlijk vrij gelegen zonder vis-à-vis met buren. Dit huis is door omstandigheden nog nooit bewoond geweest. Gebouwd in 2013. Het ligt op een hoog punt met mooi uitzicht. Alles zeer compleet en ruim van opzet. Flinke entreehal met toilet en trap naar de torenkamer. Grote, lichte woonkamer met 4x dubbele openslaande deuren naar buiten. Complete keuken met bijkeuken. Garage. Op

Omgeving: Marminiac (Lot) Bekijk dit huis

Origineel natuurstenen huis met duiventoren en mooi vrij uitzicht. Hoog gelegen op 1 ha grond.

Vraagprijs: €280000 Ref: CA2121

Het gehucht ligt hoog bovenop een heuvel bij een aantrekkelijk dorp met winkels en restaurants in de lieflijke Bouriane. Dit romantische huis staat aan de zijkant van het gehucht en bijna aan het eind van een doodlopend weggetje. Verder is er aan hetzelfde weggetje een restaurant en op enige afstand nog 2 woonhuizen. Rondom de schitterende natuur van deze unieke omgeving.

Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huis

Een droomplek!  Boeren-ensemble met woonhuis en meerdere natuurstenen schuren op ruim 1 ha grond. Zeer rustig gelegen.

Vraagprijs: €288750 Ref: CA30603

Aan het eind van een doodlopend weggetje in het buitengebied van een klein karakteristiek dorpje. Heerlijk vrij te midden van bossen en velden. Prachtig uitzicht over een grote groene vallei. Geen verkeersgeluiden. Beschermde agrarische omgeving.  Op amper 10 minuten van alle grote supermarkten en andere bedrijven. Het compacte woonhuis is recent gemoderniseerd. Nieuwe elektriciteit, isolatie, dubbel glas, septic tank op

Omgeving: St Martin le Redon (Lot) Bekijk dit huis

Natuurstenen huis, rustig gelegen op 1 ha grond met zwembad en een natuurstenen schuur

Vraagprijs: €315000 Ref: CA3112

In het buitengebied van een stil dorpje ligt dit huis heerlijk rustig maar niet geïsoleerd. Het middeleeuwse stadje Gourdon met alle voorzieningen op 15 minuten rijden. Op 10 minuten het dorp Payrac met winkels. Het huis is in recente jaren compleet gerestaureerd en het fungeert nu al een aantal jaren als heerlijk vakantiehuis. Via een kleine oprijlaan komt u op de

Omgeving: Auniac (Lot) Bekijk dit huis

Fraai natuurstenen huis met zwembad, rustig gelegen in beschermd nauurgebied

Vraagprijs: €365000 Ref: CA4011

Aan het eind van een doodlopend, slingerend weggetje ligt dit haast monumentale huis uit de 17e eeuw te midden van uitgestrekte velden en bossen. Rondom landelijke rust. Absoluut geen verkeersgeluiden. Oorspronkelijk de woning van een welgestelde herenboer. Geen andere huizen in de buurt. Het huis met gastenhuis bieden veel leefruimte. Alles is fraai gerestaureerd met respect voor de authentieke details.

Omgeving: Saint Cernin (Lot) Bekijk dit huis