Huizenaanbod

Geweldig natuurstenen ensemble met zwembad en gastenhuis op 5000 m2. Zeer rustige ligging in groot natuurpark

Vraagprijs: €0 Ref: CA292

Net buiten een stil dorpje zonder drukte of winkels ligt dit geheel heerlijk vrij, maar niet afgelegen. Op zo’n 5 minuten rijden een groter dorp met winkels en restaurants.  Voor de grote supermarkten liggen Figeac en Cahors op 30 minuten rijden. Rondom de absolute rust van dit prachtig beschermde natuurgebied. Het terrein is geheel ommuurd met van die karakteristieke eeuwenoude

Omgeving: Cabrerets (Lot) Bekijk dit huis

Verrassing: Knus huis op ruim 8000 m2 grond met mooi uitzicht. 2 min. van dorp. Rustig gelegen.. Commerciele mogelijkheden.

Vraagprijs: €195000 Ref: CA261

Dit unieke huis, boven op een berg in een prachtige streek van departement de Lot. Veel toeristische plekken in de omgeving. Prachtig uitzicht over een groot dal. Rondom rust en ruimte. Het huis ligt aan de rand van een gehuchtje met 4 andere huizen. Op het terrein optimale privacy. In de afgelopen jaren is deze woning vanuit een ruïne tot

Omgeving: bouriane (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig gerestaureerd natuurstenen huis met schuurtje op 4000 m2 grond. Rustig gelegen.

Vraagprijs: €241500 Ref: CA2111

Dit pareltje ligt in een mooi natuurstenen gehuchtje vlakbij het dorpje Montgesty. Heerlijk rustig maar niet eenzaam. Oorspronkelijk een tabaksschuur maar inmiddels met behulp van goede materialen en veel smaak omgetoverd tot een wonderschoon huisje met bijna 100 m2 woonoppervlak. U komt binnen in de ruime woonkamer met prachtige schouw en zo goed als nieuwe half open keuken. De gehele benedenverdieping

Omgeving: Montgesty (Lot) Bekijk dit huis

Comfortabel huis met zwembad op groot perceel van bijna 1,5 ha

Vraagprijs: €269500 Ref: C2102

Een fijn huis (2008) met grote carport, mooi vrij gelegen op 1,4 ha eigen grond. Vanaf het eigen grond wandel je zo naar de rivier de Lot. Het huis ligt rustig maar beslist niet eenzaam.  Winkels op ongeveer 10 minuten rijden in het middeleeuwse dorpje Puy l’Evêque, uitgeroepen tot één van de mooiste dorpjes van Frankrijk!  Vanaf het terras

Omgeving: Vire sur Lot (Lot) Bekijk dit huis

Een fijn, ruim huis (1982) op een rustige locatie in de bossen.  Vlakbij aantrekkelijk dorp met winkels

Vraagprijs: €295000 Ref: C262

Dit uitstekend onderhouden huis ligt heerlijk vrij, midden op de 5000 m2 eigen grond.  Nagenoeg geen geluiden van verkeer of omwonenden. Een kort stukje de heuvel af naar het dorp met bakker, weekmarkt, restaurantjes en diverse andere winkeltjes.  Mooi uitzicht over de ongerepte natuur. Optimakle privacy. U komt binnen in een hal van waaruit u linksaf de woonkamer inloopt.

Omgeving: Catus (Lot) Bekijk dit huis

Charmant ensemble bestaande uit twee natuurstenen huizen op zeer rustige locatie

Vraagprijs: €349800 Ref: CA1111

Deze twee huizen liggen aan een stil weggetje omringd door ongerepte natuur.  Geen verkeerslawaai, absolute rust.  Op enkele minuten van een uniek en authentiek dorpje. Op het ruime terrein liggen beide huizen apart van elkaar. De huizen staan er al een paar eeuwen. De afgelopen jaren grondig gerestaureerd en goed onderhouden. Huis 1:  (110 m2). Entree in de ruime

Omgeving: Lherm (Lot) Bekijk dit huis

Heerlijk recent huis (1997) met zwembad op 5000 m2 grond. Super Uitzicht!

Vraagprijs: €375000 Ref: C283

Charmant en degelijk gebouwd jaren negentig huis met zwembad op 5000 m2 grond, op een zeer gewilde locatie. Schitterend uitzicht! Via de oprijlaan komt u door de mooi aangelegde voortuin op de parkeerplaats bij het huis. In de zijvleugel de grote garage en aan de voorkant de entree van het huis. U komt binnen in de centrale ruimte met daarin de

Omgeving: Duravel (Lot) Bekijk dit huis

Fraai gerestaureerde authentieke molen op 4,6 ha grond. Zwembad en gastenhuis

Vraagprijs: €385000 Ref: CA191

Rustig gelegen te midden van de natuur. Het levendige stadje Prayssac met alle voorzieningen op 10 minuten. Rondom rust en ruimte, optimale privacy. Op het terrein diverse stromende beekjes. De molen is een langwerpig gebouw. Aan de ene kant de grote moderne keuken met houtkachel, dan het midden met een lange gang met twee ruime slaapkamers en de fraaie badkamer. Aan

Omgeving: Belaye (Lot) Bekijk dit huis

Fraai natuurstenen ensemble op zeer rustige locatie met superview

Vraagprijs: €414000 Ref: BA232

Aan het eind van een boerenweggetje met uitzicht op een weidse vallei. Absolute privacy en toch niet afgelegen. Er zijn twee natuurstenen huizen, beiden recent fraai gerestaureerd en comfortabel. U kunt er genieten van de schitterende ongerepte natuur en het uitzicht, dat elk seizoen weer verrassingen biedt. Voor de boodschappen heeft u een winkel op enkele km. In de directe

Omgeving: Lavercatiere (Lot) Bekijk dit huis

Ruime natuurstenen villa (1867) in perfecte staat op rustige lokatie met weids uitzicht.

Vraagprijs: €450000 Ref: BA1112

Het huis (1867) ligt op een heuvel met vrij uitzicht over het prachtige, glooiende landschap. Geen verkeersgeluiden. Dorp met weekmarkt en alle voorzieningen op 10 minuten. Het huis heeft 142 m2 leefruimte, verdeeld over 3 etages. Toegang via een oprijlaan en een degelijke elektrisch bedienbare poort. Op de begane grond een dubbele garage, grote kelder met o.a. de cv (vloerverwarming), toilet, badkamer en

Omgeving: Les Junies (Lot) Bekijk dit huis