Ruim Natuurstenen huis met schuren op 1,5 ha grond aan de rand van een klein dorp.

Ref: CA463
Oppervlakte: 200 m2
Terrein: 15000
Aantal kamers: 8
Omgeving: Montclera
DPE waarde: E
Gaz effet serre: B
Prijs: €185000 FAI

Het langwerpige natuurstenen huis ligt in een klein gehucht aan de rand van een mooi en authentiek dorpje.
Dit gebouw bestond vroeger uit meerdere kleine huisjes. Nu echt een indrukwekkend, lang huis met veel kamers. Het huis is van binnen hier en daar wat gedateerd, maar het is goed bewoonbaar. Dak in prima staat, elektra vernieuwd en fosse septique op norm.
Na binnenkomst in de hal linksaf een trapje op naar de grote woonkamer (ruim 50 m2). Er is een deur naar een overdekt terras. Vanaf deze woonkamer met imposante schouw loop je een tweede kamer binnen, die nu als bureau dienst doet. Vervolgens achter elkaar een paar slaapkamers en de badkamer.
Op het lagere niveau een gezellige tweede woonkamer met schouw en erachter een splinternieuwe keuken (aan de straatkant).
Er is een zolderetage met mogelijkheden. Onder de grote woonkamer een grote kelderruimte.
Een lastig huis om uit te leggen. Wel geschikt om bijvoorbeeld een chambre d’hôtes van te maken.
Er zijn twee schuren en het terrein is prachtig met grasland en wat bos.
Achter het huis ligt nog een natuurstenen schuurtje en de deels ommuurde tuin; een oase van rust met optimale privacy. Verder loop je zo de velden en bossen in.
Een deel van de grond is bouwgrond.
Een prachtig huis met veel mogelijkheden maar er moet nog wel wat aan gemoderniseerd worden.
Verwarming door middel van houtkachel. Bijna overal is dubbel glas.