Knus huis op 7385 m2 grond met mooi uitzicht. 2 min. van dorp. Rustig gelegen.. Commerciele mogelijkheden.

Ref: CA261
Oppervlakte: 135 m2
Terrein: 7385
Aantal kamers: 2
Aantal slaapkamers: 2
Omgeving: Salviac
Gaz effet serre: B
Prijs: €155000 FAI
Onder voorbehoud verkocht

Dit unieke huis, boven op een heuvel in een prachtige streek van departement de Lot. Veel toeristische plekken in de omgeving. Prachtig uitzicht over een groot dal. Rondom rust en ruimte.
Het huis ligt aan de rand van een gehuchtje met 7 andere huizen. Op het terrein optimale privacy.
In de afgelopen jaren is deze woning vanuit een ruïne tot een eenvoudige woning verbouwd.  Lekker beschut tussen eeuwenoude eiken.  In de zomer goede bescherming tegen de felle zon en in de winter volop licht. Verwarming met een houtkachel.

Er zijn 2 slaapkamers, 2 badkamers met toilet (waarvan één buiten), open keuken, en een ruime overdekte tuinkamer.

De eigen vallei heeft een ‘onbespoten’ natuurrijke oppervlakte van 7385m2. Het is een voedselbos in wording met daarop nog een caravan, een stalen schuur met natuursteen en hout bekleed en een atelier met houtkachel.

Een klein deel vande grond heeft een bouwbestemming.  Daar mag een huis, een chalet of een atelier gerbouwd worden.

Er is een waterput, een composthoop, een vuurplaats en een groentetuin.
Deze unieke kleurrijke plek in het zuiden van Frankrijk bevindt zich tussen de rivieren de Lot en de Dordogne.
Op loopafstand ligt het dorpje met een grote supermarkt,  bakker, apotheek, kapper, tabaksshop, bank, een tweetal scholen, een kerk, een zwembad en een aantal leuke restaurants en cafeetjes.