Uw eigen huis met flinke tuin direct aan de rivier de Lot. Bootje voor de deur!

Ref: C3011
Oppervlakte: 168 m2
Terrein: 2450
Omgeving: Cahors
Gaz effet serre: D
Prijs: €355000 FAI

Op enkele kilometers van het middeleeuwse stadje Cahors vindt u dit solide huis (1985) met een flinke tuin die helemaal tot aan de rivier loopt. Er is een eigen ponton om te vissen of om uw bootje aan te leggen.  Het huis ligt midden op de eigen grond. In de tuin meerdere prachtige bomen. Optimale privacy.
Het huis heeft een flinke oprijlaan langs de voortuin.
Via een trap komt u bij de voordeur met erachter een ruime hal.  De woonkamer (30 m2) heeft een met inbouwhaard en deuren naar de serre. Complete, halfopen keuken. Er zijn 3 slaapkamers, een studeerkamer, het toilet en een badkamer.
Op de begane grond een geweldige zomerkamer met keuken, badkamer en toilet. Deuren naar achterterras, zwembad en tuin. Aan de andere kant een flinke serre met uitzicht op de voortuin. Verder nog een kelder, bijkeuken en een grote L-vormige garage annex werkplaats.
Achter het huis een flink stuk tuin die doorloopt tot de rivier. Er is een eigen ponton om te vissen of een bootje vast te maken. Uniek!
Het huis is misschien wat gedateerd, maar alles verkeerd in uitstekende staat van onderhoud.