Prachtig gerestaureerd ensemble met zwembad en beekje, op 3,4 ha grond.

Ref: BA272
Oppervlakte: 250 m2
Terrein: 34000
Aantal kamers: 7
Aantal slaapkamers: 5
Omgeving: Salviac
Prijs: €575000 FAI
Onder voorbehoud verkocht

Prachtig gerestaureerde molen met zwembad en beekje, op 3,4ha grond.
Vroeger in gebruik als watermolen om graan te malen. Geheel vrij gelegen in de natuur met mooi uitzicht en voorzien van alle comfort. Leuk dorp met bakker, restaurant, café en supermarkt op slechts 2 km afstand. Groot zwembad waar u al vroeg in het jaar gebruik van kunt maken vanwege verwarming middels zonnecollectoren en een terrein van maar liefst 3,4 Ha met aansluitend een riviertje met terras boven het water voor extra verkoeling op warme dagen. Hier beleeft u alle rust en privacy. Het gebouw heeft een woon/zit gedeelte bij binnenkomst met aansluitend een grote woonkeuken met alle apparatuur. Het gehele woongedeelte is voorzien van luxe parket vloeren. Verder vijf slaapkamers, twee badkamers, drie toiletten. Alles geheel onderkelderd. Het “gasten gedeelte” is volledig gescheiden van de “master-bedroom” met elk een eigen opgang, toilet en badkamer. Ofschoon de woning voorzien is van centrale verwarming zijn er tevens twee houtkachels aanwezig. Naast water uit het waterleidingnet heeft u zelfs ook de beschikking over een eigen watersysteem metingen bron en pomp. Aangebouwde en eveneens gerestaureerde schuur en nog een grote hangar op het terrein. Gezellige zomerkeuken met open haard. Koele parkeer mogelijkheid bij aankomst onder de monumentale linde-boom.
Tegen geringe meerprijs is de gehele inboedel zoals o.a. wasmachine, droger, vaatwasser, ijsmachine, bedden, bestek, kasten, tafels, stoelen (±30), ligbedden bij zwembad (8x), stofzuigers, zwembadrobot, TV etc. en zelfs alle kunst aan de muren over te nemen, zodat u enkel a.h.w. uw reistas met kleding hoeft mee te nemen.