Helemaal anders; helemaal top! Een uniek, rond huis met schitterend uitzicht, zwembad en ruim 1 ha grond

Ref: BA261
Oppervlakte: 200 m2
Terrein: 11000
Bijgebouwen: Nee
Omgeving: Puy l’Eveque
Gaz effet serre: D
Prijs: €399000 FAI

Een rond huis is niet het eerste wat u verwacht in deze omgeving. Maar waarom niet!
Dit huis ligt in een ruime buitenwijk van een middeleeuws stadje aan de Lot, met alle voorzieningen. Rondom enkele andere huizen op grote terreinen. Veel bos.
Vanaf de heuvel heeft u een majestueus uitzicht over de prachtige vallei van de Lot.
Optimale privacy en toch niet eenzaam.

In 1991 werd dit huis onder architectuur gebouwd. Er is opvallend veel binnenruimte.
Een werkelijk uniek huis met verrassend veel leefruimte, 3 slaapkamers, twee badkamers. Ruime woon- en werkkamer, flinke kelder, cv, dubbel glas. Alles in zeer goede staat van onderhoud.
Rond het huis een fijne tuin en een stuk eigen bos.

U komt binnen in de halfronde entreekamer. Erachter de zit/eetkamer,  keuken. bijkeuken en toilet. .Vanuit de kamer deur naar het terras met ook dat adembenemende uitzicht. Er is een flinke kelder met een atelier/hobbyruimte.
Op de etage de prachtige ‘panorama-kamer’ met de Lot-vallei aan uw voeten. Wat een uitzicht!
Verder 3 slaapkamers en een badkamer..
Prachtige tuin met heerlijk zwembad.
Volledige privacy.
Zien is geloven!!