Huizenaanbod

UITZICHT!!! Uniek, comfortabel huis met zwembad.

Vraagprijs: €490000 Ref: BA261

Vlakbij een middeleeuws stadje aan de Lot, met voldoende leven en voorzieningen. Rustig gelegen in een heuvel met uitzicht op de vallei van de lot. In 1991 werd dit huis onder architectuur gebouwd. En werkelijk uniek huis met verrassend veel leefruimte. 3 slaapkamers, twee badkamers. Ruime woon- en werkkamers, flinke kelder, cv, dubbel glas. Alles in goede staat van onderhoud. Prachtige tuin

Omgeving: Puy l’Eveque (Lot) Bekijk dit huis

Uniek ensemble op 6,5 ha bos en weidegrond. Stroompje, zwembad, grote schuur, natuurstenen huis

Vraagprijs: €495000 Ref: BA252

Natuurstenen ensemble: groot huis, tweede huis (ter restauratie), uniek veel schuurruimte, zwembad, 6,5 ha grond. Dit alles op de grens van de Perigord Noir en de Quercy Blanc. Op korte afstand van de vele bekende bezienswaardigheden in dit heerlijke gebied van Dordogne en Lot. Het ensemble ligt op 2 minuten van het levendige dorpje Cazals met winkels, restaurants en elke zondag een

Omgeving: Marminiac (Lot) Bekijk dit huis

Groots ensemble: prachtig gerestaureerd huis, oude boerderij ter restauratie, recent huis, zwembad en 2,5 ha grond. Uitzicht!

Vraagprijs: €499000 Ref: 1084

Deze voormalige boerderij met bijgebouwen en nieuw zwembad ligt op een hoog, rustig punt met fraai uitzicht naar meerdere kanten. Toch is het maar 5 minuten rijden van een stadje met scholen, verschillende grote supermarkten, bouwmarkten en andere winkels. Alle voorzieningen dus vlakbij. Het natuurstenen geheel bestaat uit een direct bewoonbaar ruim huis met appartementje (gastenkamer) en een recent volledig gerestaureerd

Omgeving: soturac (Lot) Bekijk dit huis

Prachtig gerestaureerd ensemble met zwembad en beekje, op 3,4 ha grond.

Vraagprijs: €575000 Ref: BA272

Prachtig gerestaureerde molen met zwembad en beekje, op 3,4ha grond. Vroeger in gebruik als watermolen om graan te malen. Geheel vrij gelegen in de natuur met mooi uitzicht en voorzien van alle comfort. Leuk dorp met bakker, restaurant, café en supermarkt op slechts 2 km afstand. Groot zwembad waar u al vroeg in het jaar gebruik van kunt maken vanwege verwarming

Omgeving: Salviac (Lot) Bekijk dit huis

Zeer ruim huis (2007) met chalet op 7 ha grond. Rustig gelegen. Uitzicht.

Vraagprijs: €800000 Ref: B2101

Prachtig en zeer groot huis met apart chalet, geschikt voor (vier-) dubbele bewoning, rustig gelegen aan een klein landweggetje.  Het stadje Gourdon met alle faciliteiten ligt vlakbij. Rondom rust en ruimte. Absolute privacy. In 2007 hebben de eigenaren dit ecologische huis zelf ontworpen en laten bouwen. Met bijna 400 m2 oppervlakte is dit een huis vol mogelijkheden. Vanaf het terras achter

Omgeving: Le Vigan (Lot) Bekijk dit huis

Uniek!! Een oud klooster plus meisjesschool en middeleeuws huis!! Commercieel bedrijf in middeleeuwse setting

Vraagprijs: €850000 Ref: AA293

Aan de rand van een pittoresk middeleeuws dorpje ligt dit geheel van 18e eeuwse gebouwen op u te wachten. Ooit een nonnenklooster, meisjesschool en klein huisje.  Nu een plek waar zeer succesvolle schildervakanties worden georganiseerd. In een reeds schilderachtig kader komen groepen (tot 14 personen) van allerlei nationaliteiten om een week professionele schilderles te krijgen. Verder worden de gasten culinair

Omgeving: Montfaucon (Lot) Bekijk dit huis

Investering!! Park met 11 huizen, centraal gebouw en zwembad op 2 ha

Vraagprijs: €1250000 Ref: AA271

11 degelijk gebouwde en goed geïsoleerde huizen, elk met twee slaapkamers, woonkamer met moderne keuken, badkamer, overdekt terras en tuin. Alle huizen hebben allemaal een aparte elektra aansluiting, watermeter en internetaansluiting. Ze kunnen dus afzonderlijk verhuurd worden. Ook zit alles op de dorpsriolering aangesloten. Het geheel is goed onderhouden. Er is een centraal gelegen zwembad met ernaast een natuurstenen huis,

Omgeving: Bouirane (Lot) Bekijk dit huis