Huizenaanbod

VISSERS!!! Natuurstenen huis met restaurant, winkel, 4 appartementen, zwembad en de rivier de lot op 40 m.

Vraagprijs: €375000 Ref: CA30602

Dit natuurstenen huis ligt in een piepklein dorpje, op een commercieel aantrekkelijke locatie vlak aan de rivier op een uitstekende vislocatie maar ook mogelijkheden om bv kano’s te gaan verhuren. Er zijn een winkeltje, een restaurant, het woonhuis en dan nog eens 4 appartementen en een chambre d’hôtes met eigen badkamer en toilet. Het restaurant heeft een complete

Omgeving: Vire sur Lot (Lot) Bekijk dit huis

Heerlijk vrij gelegen ensemble zwembad. Geweldig uitzicht. RUST!

Vraagprijs: €379000 Ref: BA125

Aan het eind van een smal weggetje en te midden van bossen en boerenland. Absolute rust en privacy. Er zijn 2 natuurstenen huizen die recent volledig zijn gerestaureerd. Alls lekker comfortabel. Op 5 minuten een dorpje met winkel. Supermarkten en andere voorzieningen op een klein half uur rijden. De huizen liggen ongeveer 20 m van elkaar. In feite kun je het zien als

Omgeving: Lavercantiere (Lot) Bekijk dit huis

Zeer ruim huis met gastenhuis op 5450 m2. Rustige ligging

Vraagprijs: €399000 Ref: C30403

Onder architectuur gebouwde villa met gîte en rondom mooie volwassen tuin. Rustig gelegen, midden op een perceel van ruim 5000m2 grond en vlak bij de rivier de Lot, vindt u deze ruime en lichte villa uit 1988 met 229m2 woonoppervlak plus nog een gîte met 66m2 woonoppervlak. Alles gerealiseerd met duurzame materialen. Fraaie marmeren vloer. Drie minuten rijden van

Omgeving: Caillac (Lot) Bekijk dit huis

BINNENKORT!! natuurstenen huis, ruimte gite, 2 onafhankelijke gastenkamers met sanitair, schuur, zwembad en 2500 m2 grond

Vraagprijs: €435000 Ref: BA431

Vanaf midden maart te koop! Een goed lopend huis met veel verhuurmogelijkheden. Alleen al de grote gite (3 slaapkamers, twee gadstenkamer met einge sanitair en. kitchenette. Dan het grote, authetieke huis dat ook als geheel regelmatig verhuurd wordt. Een enorme schuur met mogelijkheden.  Loopafstand naar bakker, bar/restaurant, supermarktje en zwemmeertje.  Met rond het dorp de prachtige natuur van

Omgeving: Bouriane (Lot) Bekijk dit huis

Net een kasteeltje!

Vraagprijs: €449000 Ref: CA30401

Waan u in een kasteel met het comfort van nu. Aan de rand van een gezellig dorpje met alle voorzieningen, ligt dit imposante en zeer degelijk gebouwde huis. De plafonds zijn hoog en alle vertrekken zijn ruim bemeten en heerlijk licht door de vele grote ramen. Entree via de ruime dubbele hal. Rechtsaf de riante woonkamer (57m2) met mooie houtkachel.

Omgeving: Cazals (Lot) Bekijk dit huis

Ruim, deels natuurstenen huis met modern comfort. Unieke locatie met panoramisch uitzicht, zwembad, gastenhuis en 10 ha grond.

Vraagprijs: €465000 Ref: B3021

Als u het terrein oprijdt valt meteen de enorme ruimte en rust op. Er ontvouwt zich een machtig mooi uitzicht tot aan de verre horizon. Het huis ligt aan de rand van een groot groen dal met veldjes en bossen. Absolute rust en privacy. Op nog geen 10 minuten rijden ligt het dorp Labastide Murat met winkels en restaurants. De aansluiting

Omgeving: Sanaillac lauzes (Lot) Bekijk dit huis

Helemaal anders; helemaal top! Een uniek, rond huis met schitterend uitzicht, zwembad en ruim 1 ha grond

Vraagprijs: €470000 Ref: BA261

Een rond huis is niet het eerste wat u verwcht in deze omgeving. Maar waarom niet! Dit huis ligt in een ruime buitenwijk van een middeleeuws stadje aan de Lot, met alle voorzieningen. Rondom enkele andere huizen op grote terreinen. Veel bos. Vanaf de heuvel heeft u een majestueus uitzicht over de prachtige vallei van de Lot. Optimale privacy en

Omgeving: Puy l’Eveque (Lot) Bekijk dit huis

Groots ensemble: prachtig gerestaureerd huis, oude boerderij ter restauratie, recent huis, zwembad en 2,5 ha grond. Uitzicht!

Vraagprijs: €499000 Ref: 1084

Deze voormalige boerderij met bijgebouwen en nieuw zwembad ligt op een hoog, rustig punt met fraai uitzicht naar meerdere kanten. Toch is het maar 5 minuten rijden van een stadje met scholen, verschillende grote supermarkten, bouwmarkten en andere winkels. Alle voorzieningen dus vlakbij. Het natuurstenen geheel bestaat uit een direct bewoonbaar ruim huis met appartementje (gastenkamer) en een recent volledig gerestaureerd

Omgeving: soturac (Lot) Bekijk dit huis

Zeer ruim recent huis met gastenvleugel, zwembad en dubbele garage op 6000 m2

Vraagprijs: €519000 Ref: B3012

Dit geweldige huis met zes slaapkamers en vier badkamers ligt op korte afstand van het gezellige centrum van het stadje Prayssac. In dit stadje volop winkels, restaurants en een gezellige wekelijkse markt.  Prayssac ligt vlakbij de rivier de Lot.  Aan de ene kant de bossen van de prachtige Bouriane, aan de andere kant de wijngaarden van de Lot

Omgeving: Prayssac (Lot) Bekijk dit huis

Een adembenemend mooie locatie! Op enkele km van een middeleeuws stadje met alle voorzieningen.

Vraagprijs: €536800 Ref: B30507

Dit bijzondere geheel ligt heerlijk vrij op een heuvel met panoramisch uitzicht over de ongerepte natuur van de Lot vallei. Rondom beschermd natuurgebied bestaande uit bossen en wijngaarden. Via een smal weggetje zonder verkeer klimt u de helling op.  Er zijn twee inritten naar het terrein, waarvan een elektrisch bedienbaar. Aankomst bij de dubbele garage en de parking. Het